Autor Zpráva
Kyrian
Profil
Potreboval by som zopár rád. Mám toto forum spustené asi 10.mesiacov, ale niesom spokojný s celkovou návštevnosťou, ani indexovaním a to napriek tomu, že využívam SiteMap a iné technické výdobitky. Budem sa teda snažiť svoje otázky správne formulovať:


1. Podstránky, teda témy zaznamenávam do Gogle SiteMap a ajtak sa vždy nezobrazujú vo vyhladávaní. Napríklad téma evolúcia ani po mesiaci napriek tomu, že by mala byť botom kvôli SiteMap zaindexovaná myslím, že obrázky aj všetko ostatné je na téme validné. Tak isto je tam dostatok textu a tak podobne.

2. Každá téma má vlsatný Title. To znamená, že nemá Title napríklad: "Ochranárske forum - Evolúcia", alebo "Zobraziť tému - Evolúcia", ale namiesto toho má iba Title: "Evolúcia".
Myslím, že z hladiska SEO je to veľmi dobre, ale niesom si istý či až tak kvôli PageRanku.
Vie mi teda niekto povedať či to má nejaký dopad na pagrerank podstránky, ak som získal nejaký pagerank hlavnej stránky a či je v tom rozdiel oproti iným stránkam, ktoré majú Title podstránok napríklad: "Ochranárske forum - Evolúcia"?
Uzivatel
Profil *
Zatvorilo mi tvoje forum IE6, asi tam mas dajake aktivne prvky, ktore mam vypnute. Povedal by som, ze to nie je dobre pre navstevnost.
Kyrian
Profil
www.zive.sk/pouzivatelia-ie6-mozu-mat-coskoro-problemy-aj-s-gmailom

Tomu sa za nejakú dobu asi nevyhneme nikto a budeme musieť nainštalovať:
www.google.com/chrome/?hl=sk

Ale dakujem, že si mi o tom dal vedieť. Ani som o tom netušil. IE6 je ešte stále veľmi používaný.
panther
Profil
Kyrian:
Tomu sa za nejakú dobu asi nevyhneme nikto a budeme musieť nainštalovať:
no potěš. Pokud budu chtít navštívit tvé fórum, budu muset mít Chrome? To se mu raději vyhnu obloukem.
shaggy
Profil
Kyrian:
A prečo by mala byť tvoja návštevnosť vyššia? Prídem na "ochranárske" fórum a prvé čo tam vidím sú ikonky a dizajn, ktorý sa skôr hodí k hre Stalker ako k tomu, čím sa fórum zaoberá (a nepomôže ani argument, že aj atómovou energiou sa zaoberajú ochranári). Potom mi do očí udrie názov jednej sekcie Pc, WWWebs a ja stále rozmýšľam, či som stále na ochranárskom fóre. A nakoniec si prečítam názov životný štíl a som si istý, že si nejaké dieťa, ktoré neovláda ani poriadne gramatiku urobilo svoju prvú stránku, ktorá o pol roka úplne zanikne, alebo sa premení na niečo iné (najčastejšie warez fórum).

Odhliadnuc od toho, že toto je veľmi špecializovaná téma (a tým pádom tam veľkú návštevnosť očakávať nemôžeš), si myslím, že tvoja súčasná návštevnosť je väčšia, ako by si si mohol žiadať.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0