Autor Zpráva
Czech_Harry
Profil
Ahoj,
chtěl bych rozeslat firemní emaily všem zákazníkům, ale chtěl bych aby po otevření se zákazníkoví zobrazil obrázek s textem. Bohužel nevím jak nato? Nechci aby to bylo pouze v příloze a zákazník musel otveřít nejprve email a pak ješte přílohu. Poradí mi někdo prosím?
Radek9
Profil
Pokud můžete posílat HTML maily, dejte do něj tag img s cestou na patřičný soubor:
<img src="obrazek.png" alt="Obrázek">
Czech_Harry
Profil
Aha takže asi přes Centrum to asi nepůjde. Takže musím mít "něco" přes co by to šlo a to je????????
Axamith
Profil
Pokud používáte poštovního klienta, tak tam většinou lze vložit obrázek jako prvek e-mailu. Přijatý e-mail zobrazuje obrázek jako část zprávy, ne jako přílohu. Dal jsem si tu práci a testnul jsem, jak se chová. Pokud otevřu zprávu v poštovním klientu, zobrazí obrázek podle očekávání, pokud se přihlásím přímo na poštovní server, obrázek je zobrazen v náhledu a musím ho rozkliknout. Toto se ale nejspíše bude chovat různě podle poštovních klientů a serverů, takže nic zaručeného.
Joker
Profil
Axamith:
Přijatý e-mail zobrazuje obrázek jako část zprávy, ne jako přílohu.
To asi záleží na klientovi. Některé (asi pokud neumí nebo mají zakázané HTML zprávy) zobrazí zprávu jako text a obrázek jako přílohu.
Axamith
Profil
Joker: Toto se ale nejspíše bude chovat různě podle poštovních klientů a serverů, takže nic zaručeného. Tato věta hovoří za vše, já to testoval v poštovním klientu SeaMonkey ( odnož FF ), pokud jsem si tu samou zprávu otevřel na atlasu, tak mi obrázek zobrazoval jako náhled pod zprávou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0