Autor Zpráva
lamka
Profil *
Mám email na gmailu a chtěl bych někomu poslat pozvánku ale nevim jak, a vůbec nevim jestli nějakou mám. díky
Martin Kuželka
Profil
Vlevo pod Labels máš Invite a friend - tam zadáš email toho, komu chceš pozvat.
Mistr
Profil
Nenapíšete pro GMAIL překlad do češtiny? :o))

Slováci ho už mají...
Timy
Profil
Mistr
to mě taky pěkně vytočilo...
Martin Kuželka
Profil
Mně připadá rozhraní Gmailu tak intuitivní, že vůbec nemusí vadit, že není česky.
Timy
Profil
Martin Kuželka
nevadí mi, že není česky, vadí mi, že je slovensky a není česky, jde mi spíš o princip...
habendorf
Profil
nevadí mi, že není česky, vadí mi, že je slovensky a není česky, jde mi spíš o princip...

A proč?
Nevadí mi že nemám jachtu, ale vadí mi že soused jo a já ne. To je prostě cz klasika.
Timy
Profil
habendorf
přesně tak...
habendorf
Profil
Aspoň že to uznáš :o)
centi
Profil
Timy
Keď ťa to tak hrozne štve, čo ti bráni v tom, aby si ten český preklad urobil sám? :-)
Dero
Profil
Timy: nevadí mi, že není česky, vadí mi, že je slovensky a není česky, jde mi spíš o princip...

No tak přesně tohle na Češích nesnáším snad ze všeho nejvíc. Jaký princip? Co je na tom principielně špatně? Já jen vidím, že nějaký Slovák nelenil a udělal překlad - zatímco žádný Čech ještě ne. Na tom nevidím nic špatného. A pokud Ti to tak vadí, tak ten překlad udělej sám a neskuhrej.

Omlouvám se za OT, omlouvám se za aroganci.
centi
Profil
Dero
Súhlas
flying gentleman
Profil
Go go go Dero:D
njn, ale co uz, jsme holt takovi a at se nekdo opovazi rict ze neni (stejne driv ci pozdeji takovej bude)
Dero
Profil
flying gentleman: Až takový budu, tak Tě osobně pověřuji, abys mi dal ránu. :o)
Timy
Profil
Dero & centi
Mno, já jsem neřekl, že mi to vadí, já jsem řekl, že mě to vytočilo, asi jsem měl spíš použít slovo překvapilo, jelikož bych spíš čekal, že tam bude čeština a nebude slovenština, to je všechno... zase mě hned nebijte...
Cirdan
Profil *
litle bit of OT
no.. zase tak celkom to nieje..
sam som cech zijuci na slovensku.,,,
problem nieje u vsetkych,,,, problem je u ludi (deti) ktore si pamataju zo spolocneho statu tak akurat velky ....
je to tak u nas na slovensku a je to tak aj u nas v cechach....
takze tak.....
Timy... ak nevies po anglicky mozes pouzit slovenksy preklad a prelozit do cestiny.... teda ak po slovensky vies... :-)
flying gentleman
Profil
Jeee, Cirdane ty to mas dobryy, ty muzes u 2 zemí použít označení "u nás", to chcu taky:D
btw little se píše double tý:D
Timy:tím chceš říct co? Že Slováci jsou líní nebo neschopní nebo co? Proč by si nemohli něco přeložit?
Dero:Ok, jednou ročně tě přijedu zkontrolovat:)
lamka
Profil *
Omluvte prosím mou stupiditu ale já pod Labels nic nemám, jenom edit labels
Dero
Profil
flying gentleman právě udělal můj oblíbený překlep. :o)

flying gentleman: Fajn, ode dneška za rok se Ti budu hlásit. :o)
flying gentleman
Profil
Dero: ufff, naštěstí jsem si toho včas všiml a nepohoršil tak dnešní mládež:o)
Timy
Profil
ad všichni
ááááááááá vzdávám se, všem zúčastněným se omlouvám a nezúčastněným taky. Nikoho jsem nechtěl urazit, takže přijměte prosím mou omluvu:-)

lamka
jestli máš gmail krátkou dobu, tak musíš ještě chvíli počkat
flying gentleman
Profil
Nenene Timy, tak lehce z toho nevyklouzneš, tohle si pěkně zodpovíš na nejvyšších místech, urážet naše slovenské bratry. Už volám Dzurindovi (njn, chodíme spolu na golf, ale moc mu to nejde, Vlado Mečiar ho vždycky porazí a já jakbysmet:)))
lamka
Profil *
jestli máš gmail krátkou dobu, tak musíš ještě chvíli počkat

jj, to bude tim, díky
Mistr
Profil
Jo, Mikuláše Dzurindu jsem jednou potkal v Zuberci ve slovenských Roháčích. Viděli jsme se osobně. Ale nepíšu to tady proto, abych se tím nějak chlubil.

Svou poznámkou o existujícím slovenském překladu v souvislosti s neexistujícím českým jsem zamýšlel jen jako výzvu pro případné překladatele. Ano, je GMAIL je možná intuitivní, přesto je pro člověka sympatické, když může komunikovat svou rodnou řečí. Musím také poděkovat Slovákům za jejich překlad, využívám alespoň tento, než někdo udělá překlad český.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0