« 1 2
Autor Zpráva
pivo20
Profil
jo jo to jsem udělal i do toho konfigurace.php pak sem to konfigurace nahral FTP ->do slozky kom kde to má být od všeho mám stejný heslo
jerrytm
Profil
Chyba je v zadaných údajích překontroluj si to
pivo20
Profil
ja už fakt nevim..., zkontroloval jsem to asi 20x ,ale hesla mam zadaný fakt dobře (mam tam jedno a to samý u všeho)..ty tabulky , jak si říkal před tim nemám možná v tom je chyba ?
jerrytm
Profil
instalace.php ty tabulky vkládá a to se připjuje k db přes konfigurace.php
pivo20
Profil
a nechtěl bys mi to udělat,prosím, kdybych ti třeba poslal na mail heslo ? ja už fakt nevim
všechno je tam nahrany jen bys prekontroloval to konfigurace
jerrytm
Profil
Upravil sis $paticka?
pivo20
Profil
ne ne co tam ma byt ?
jerrytm
Profil
na 16 řádku je $paticka ? v konfigurace
pivo20
Profil
řádek 16 -> $paticka = "</body></html>";
jerrytm
Profil
Stáhni si to znovu a uprav jenom konfigurace.php řádky 5-8 a 11,12.
potom spust instalace.php
pivo20
Profil
je tam to samý ...

/* Zde vepište jméno databáze, do které chcete komentáře nainstalovat -->tam sem napsal existující databázi neni to chyba ?
jerrytm
Profil
už nevím

za /* ? jo
pivo20
Profil
tak nic no...díky
jerrytm
Profil
piš to mezi uvozovky
pivo20
Profil
psal ssem
jerrytm
Profil
$db_server = "SEM";
pivo20
Profil
tak jsem to měl..
jerrytm
Profil
tak nic
Thalia
Profil
Sice nevím, proč to neřešíš na fóru wz, ale v souboru kdestahovathry.php máš vyplněné jiné heslo k databázi než máš v nastavení tvého účtu. V souboru kom/konfigurace.php je máš správně. Jenže jako první se připojuješ pomocí toho chybného hesla.

Kromě toho v souboru kom/konfigurace.php odmaž kód banneru vložený do $paticka, to způsobuje tu parse error. A nepoužívej mysql_pconnect, ale mysql_connect.

Jestli jsem to správně pochopila, tak v tom kdestahovathry.php by mělo stačit mít jen to include kom/index.php, bez toho předchozího připojení k db.
pivo20
Profil
jo uz to de diky moc vsem
Erwin
Profil
Server wz.cz je nespoľahlivý. Oporúčam server over.cz alebo ic.cz pretože server wz.cz uživateľov vyhadzuje!
Joker
Profil
Sloučil jsem více po sobě jdoucích příspěvků téhož autora, aby to nebylo tak strašně roztahané.

pivo20, jerrytm: Když pošlete příspěvek s jednou větou a za dvě minuty se rozhodnete dopsat ještě jednu větu, je tu funkce pro úpravu vlastních příspěvků.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0