Autor Zpráva
Barborka
Profil
Na webu byla fotografie, najednou se mi fotka neukáže, místo ní je taková divná ikonka. Čím se toto může stát?
Joker
Profil
Barborka:
taková divná ikonka“ bude nejspíš znamenat neexistující obrázek.
A je ta fotografie stále na webu (nesmazal ji někdo)? Neměnila se třeba stránka, že by teď byla špatně adresa toho obrázku?
Barborka
Profil
Joker:
Fotografie je na webu, nic se nezměnilo. Můžu Vám napsat na mail?
pavuk
Profil
ideální je dát sem odkaz na problémovou stránku, poskytuje to prostor pro všechny kteří by mohli poradit
Barborka
Profil
Dobře, tak je to tady: Odkaz Když klepnu na fotografii otevře se lightbox, ale dole ikona zavřít se neobjeví, přitom next a prev (jsou na stejném místě) a jedou v pohodě. Vše jsem zkontrolovala, je to na správném místě, tak fakt nevím.
Axamith
Profil
Ta ikona zavřít musí na webu být fyzicky přítomná. Koukal jsem se do zdrojáku a u tebe musí být v adresáří images a jmenuje se /close.gif. Takže cesta k ní je images/close.gif Koukni do adresáře images a musí tam být, pokud není, tak jsi buď přejmenovala, smazala nebo přesunula.
Barborka
Profil
Axamith:
V adresáři images je close.gif zrovna tak jako closelabel.gif, nextlabel.gif a prevlabel.gif. Tak fakt je to záhada.
Axamith
Profil
A koukla jsi se, jak ta ikona vypadá, když ji otevřeš v nějakém prohlížeči obrázků?
Barborka
Profil
Axamith:
Ano, close je jen křížek a closelabel je closeX.
zvěřiňák
Profil
Barborka:
V adresáři images je close.gif zrovna tak jako closelabel.gif, nextlabel.gif a prevlabel.gif. Tak fakt je to záhada.
Všechny tyto gify nejsou v adresáři images, ale jsou v adresáři lightbox/images. Takže buď přesuň adresář nebo změň cestu k těm gifům.
Axamith
Profil
to je nějaká divočina. Když si na tu ikonu kliknu pravou myší a dám "zobrazit obrázek", tak se mi otevře link na banan*cz
Axamith
Profil
zvěřiňák: podle cesty uvedené v lightbox/js/lightbox.js je tento gif přímo v images :
. . . 
 fileLoadingImage:        'images/loading.gif',     
    fileBottomNavCloseImage: 'images/close.gif',
    . . .
Axamith
Profil
zvěřiňák: podle cesty uvedené v lightbox/js/lightbox.js je tento gif přímo v images :
. . . 
 fileLoadingImage:        'images/loading.gif',     
    fileBottomNavCloseImage: 'images/close.gif',
    . . .
zvěřiňák
Profil
Axamith:
Tak se do toho adresáře podívej.
Axamith
Profil
Tam je to celý nějaký divný, hází mi to 404 na banan*cz, když chci ten adr. otevřít
zvěřiňák
Profil
Axamith:
Protože ten adresář neexistuje. Je přesunutý na "lightbox/images" a ten existuje a jsou v něm ty gify.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0