Autor Zpráva
Nookyn
Profil
Zdarec, pracuju na webu s PHP, JS, HTML a CSS. A tak mě napadlo že zkusim něco new. Tim myslim C# zaujalo mě vše, ale když sem chtěl začít začaly problémy.

Když chci nainstalovat Microsoft® Visual C#® 2008 Express Edition, tak mi příde jakoby při instalaci nešel net... když instaluji chce to něco stahovat a píše to že raty jsou na nule. Tak nevim, zkoušel jsem hodně způsobů ale nic, tak prosim o radu.
martindeveloper
Profil
Zkuste zde http://www.microsoft.com/express/Downloads/#2008-All zvolit All - Offline Install ISO image file, následně stažený obraz připojte k virtulání mechanice a nainstalujte z něj.
Mj. Visty a Windows 7 mají integrovaný .NET 3.5 takže tam není potřeba nic stahovat, protože .NET 4 je zatím jako Beta a je součástí Visual Studia 2010.
shaggy
Profil
Nookyn:
Stiahni si to ISO, ktoré bolo spomínané vyššie + myslím, že pre teba bude lepšie ak si nainštaluješ hlavne MS Visual Web Developer 2008 Express Edition... ale samozrejme neviem čomu sa chceš venovať (a môžeš mať nainštalované obidva).
Nookyn
Profil
Dík za rady, zkusim vaší radu s tim ISO... a pak dam zprávu o tom ;-).
Nookyn
Profil
Takže díky MOC za tu radu. Program nejen že funguje skvěle, ale učim se a učim a už mam svuj 1. program [url=
*****************************************
]zde[/url].
Nookyn
Profil
Takže díky MOC za tu radu. Program nejen že funguje skvěle, ale učim se a učim a už mam svuj 1. program ********************************** doufam že pro začátek je to dobrý.
Nookyn
Profil

KONEC DISKUSE
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nookyna:
Ty hvězdičky ti naskakují proto, že hostuješ u spammera.
Dovolím si podotknout, že toto je fórum o webdesignu a programování klasických programů je už mimo zaměření.

KONEC DISKUSE
Jako celého tohoto fóra? Není to trochu přehnaná reakce? :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0