Autor Zpráva
honza741852963
Profil
Dobrý den,

prosím o pomoc, jsem začátečník. Založil jsem si doménu na HOSTING-ZDARMA. Vytvořil jsem si stránku v programu: WYSIWYG Web Builder 6 a při nahrání stránky přes ftp nefungují odkazy - vždy se zobrazí stránka nenalezena. Zkoušel jsem to i s programem web page maker a byl stejný problém. V náhledu vše funguje. Nevím, jestli nemám prvně třeba vytvořit nějakou složku a až do ní to nahrát.

Děkuji za pomoc
Honza
panther
Profil
honza741852963:
asi máš špatně odkazy (nemáš třeba absolutní odkazy na disk)? Pomohl by odkaz na stránku.
honza741852963
Profil
Myslím, že absolutní odkazy na disk nemám, vždy zádávám: moje sídelní stránka a pak odkaz na vytvořenou podstránku. Potom exportuji do html a poté nahraji na stránku. Zde je odkaz na stránku: www.internetovekurzy.cz
panther
Profil
honza741852963:
vždy zádávám: moje sídelní stránka a pak odkaz na vytvořenou podstránku.
WYSIWYG Web Builder neznám, proto nevím, co tvoří.

Zde je odkaz na stránku: www.internetovekurzy.cz
máš tam něco nahrané? Tvůj odkaz přesměrovává pouze na informaci, že doména je zakoupena.
honza741852963
Profil
Už jsem problém tak na půl vyřešil, promiň šachoval jsem s tím, pořád jsem to přehrával, takže nebylo nic vidět, teď je to tam nahrané a vše se zobrazuje v pořádku v opeře i ve firefoxu, akorát v google chrome je všechno rozhozený.
panther
Profil
honza741852963:
akorát v google chrome je všechno rozhozený.
když vidím ten výtvor (myslím kód), ani se nedivím.
honza741852963
Profil
Dobře, tak prosím poraď v čem mám tvořit, nebo jak se to dá upravit když html nerozumím. Je nějaká možnost?
panther
Profil
honza741852963:
když html nerozumím
jestli by nebylo rozumnější si web od někoho nechat udělat. Tuto informaci, že HTML neznáš, jsem nevěděl.

Co konkrétně v Chrome je rozhozené? Kromě haprující češtiny je web (nekoukal jsem na podstránky, jen na úvodní stránku) stejný jako ve FF.
honza741852963
Profil
V Chrome se nezobrazuje žádný obrázek. Je možnost vytvořit stránky ve FrontPage? Bylo by to lepší?
panther
Profil
honza741852963:
Bylo by to lepší?
netuším. Nkdy jsem podobný software nepoužíval. Obecně ale platí, že žádný wysiwyg ti neudělá kód, jaký by ti udělal kodér ručně.

V Chrome se nezobrazuje žádný obrázek.
obrázky vidím. Jen ta diaktika v URL je otřesná, kvůli kódování ti některé odkazy nefungují. Minimálně z URL zkus diakritiku smazat, malá písmena, mezery nahraď za pomlčky.
honza741852963
Profil
Děkuji ti moc za rady! Ještě se chci zeptat co myslíš tou haprující češtinou na úvodní stránce. Ve FF i v Opeře jsem neviděl žádné chyby, když však spustím netscape navigator, tak tam čeština hapruje, dá se to také nějak odstranit jako s tou diakritikou v URL?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0