Autor Zpráva
pivo20
Profil
Dobrý den, mám formulář ale nefunguje mi..pomůžete mi najít chybu,prosím, ještě začínám..

ve formular.html mám
<form action="odeslat.php" method="post">
<table width="250" border="0" class="text">
<tr><td width="50"><strong>J</strong>méno:</td><td><input name="jmeno" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>P</strong>říjmení:</td><td><input name="prijmeni" size="30" type="text"/></td></tr>
<tr><td width="50"><strong>U</strong>lice:</td><td><input name="ulice" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>Č</strong>íslo popisné:</td><td><input name="cislopopisne" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>P</strong>SČ:</td><td><input name="psc" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>M</strong>ěsto, obec:</td><td><input name="mestoobec" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>T</strong>el. číslo:</td><td><input name="telcislo" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50"><strong>E</strong>-mail:</td><td><input name="email" size="30" type="text"/></td></tr>

<tr><td width="50" valign="top"><strong>D</strong>otaz, připomínka:</td><td><textarea name="dotaz" rows="5" cols="40"></textarea></td></tr>
<tr><td colspan="2" align="center">
<BR>
<BR>

<input type=submit value=Odešli_objednávku > </td></tr>
</table>
</form>


v odeslat.php mám
<? 

   $emailadr = "mujemail@seznam.cz";             //Vaše e-mailová adresa

   $predmet = "Předmět";          //Předmět zprávy

   $odKoho = $_POST['email'];                              //E-mail ze kterého zpráva přišla
    $zprava = "Jméno: ".$_POST['jmeno']."
";            //Zde se slučuje text, zadaný ve formuláři

    $zprava .= "Příjmení: ".$_POST['prijmeni']."
";     //který se vám odešle, bližší popis viz. 

  

    $zprava .= "Ulice: ".$_POST['ulice']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

                

  $zprava .= "Číslo popisné: ".$_POST['cislopopisne']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

  $zprava .= "PSČ: ".$_POST['psc']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 


  $zprava .= "Město,Obec : ".$_POST['mestoobec']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

 $zprava .= "Tel.Číslo: ".$_POST['telcislo']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

 $zprava .= "Email: ".$_POST['email']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

 $zprava .= "Dotaz,Připomínka: ".$_POST['dotaz']."
";       //který se vám odešle, bližší popis viz. 

         
if (Mail("$jmeno","$prijmeni","$ulice","$cislopopisne","$psc","$mestoobec","$telcislo","$email","$dotaz,"From: $odKoho 
 

Reply-To: $odKoho")) { 
   require "uspesneodeslani.html";
  }

  else

  {

  echo "Omlouváme se, zprávu se nepodařilo odeslat ";

  }
?>
Keeehi
Profil
pivo20:
A co to dělá za chybu? Nedisponuji věšteckou koulí. Mohl by jsi prosím svůj problém popsat, co to nedělá a mělo by?

Po letmém zhlédnutí jsem objevil, chybu u funkce mail. měl jsi na mysli asi něco takového:
Mail($emailadr,"Zde je předmět zprávy",$jmeno.$prijmeni.$ulice.$cislopopisne.$psc.$mestoobec.$telcislo.$email.$dotaz,"From: $odKoho\r\nReply-To: $odKoho")
pivo20
Profil
no..když dám odeslat tak by se tam podle toho require "uspesneodeslani.html"; melo objevit to uspesne odeslani ale objevi se jenom bilo nic víc a když se potom kouknu na mail, neni to tam ..
Keeehi
Profil
pivo20:
To bílo je tam, protože máš v tom kódu chybu (minimálně ta funkce mail je špatně) a tak tam vznikne nějaký error, ale chyby se ti nezobrazují, protože je to vypnuté. Tím, že do kódu přidáš toto:
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);
budou se chyby zobrazovat. Pak se lépe hledá. (dej to někam na začátek)

S tím i souvisí ten žádný email, protože je chyba ve funkci mail. (minimálně tam)
pivo20
Profil
už to šlape mam to takhle if (Mail("$emailadr","$predmet","$zprava","From: $odKoho a funguje to ..udelal sem to cely znovu takze byl asi nekde naky preklep jinak diky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0