Autor Zpráva
Martin Kostelník
Profil
Ahoj. Snažím se na ic.cz nahrát fotky, normálně mi to napíše že jsou nahraný ale když se podívám tak zjistím že tam žádné nejsou. Nevíte prosím v čem je problém a jako ho můžu vyřešit?, Děkuji

Moderátor Joker: Netřeba na nás řvát, změnil jsem velikost písmen v titulku
panther
Profil
Martin Kostelník:
a script, kterým fotky nahráváš, si máme domyslet?

Snažím se na ic.cz nahrát fotky
jak nahráváš? Jestli vlastním scriptem, ukaž nám jej. Jestli přes nějaký webové rozhraní IC, kontaktuj místní podporu - poradí ti lépe než my.

Nevíte prosím v čem je problém
pravděpodobně v uploadu.


BUď tak laskav, vžij se do situace lidí, kteří o tvém projektu nemají žádnou informaci. Kdyby ti někdo řekl: „Mám auto, ale nejede. Nevíte, v čem je problém a jak to opravit?“, co bys mu odpověděl?
martin Kostelník
Profil *
A jak se dá problém v uploadu vyřešit??
Joker
Profil
martin Kostelník:
A jak se dá problém v uploadu vyřešit??
Tím, že se to spraví.

Při konkrétnějším popisu problému třeba někdo dá i konkrétnější odpověď, viz panther.
martin Kostelník
Profil *
Normálně se mi tam objeví že se fotky v pohodě přenesly na FTP server ale nahoře mám napsaný tohle:

Warning: ftp_put() [function.ftp-put]: /jayneusback.bmp: Disk quota exceeded in /var/www/ic/www/home/user/webftp/includes/filesystem.inc.php on line 1243
SwimX
Profil
martin Kostelník:
po třetí a myslím, že naopsledy. Ukaž skript!
Joker
Profil
martin Kostelník:
No sláááva!
Kdybyste tohle napsal hned do prvního příspěvku, mohl jste odpověď mít nejpozději v 10.23.

Disk quota exceeded
Web vyčerpal dostupný diskový prostor. Musíte smazat nějaké soubory, nebo se s hostingem domluvit na přidělení většího prostoru.

Mimochodem:
jayneusback.bmp“ - máte nějaký konkrétní důvod na web dávat obrázky v BMP?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0