Autor Zpráva
123
Profil *
dobrý den,
chcela som sa opytat ci moze ist web sucasne pre explorer 7 a vyssie a explorer 6 anizzsie?
lebo jeden web mi funguje pre explorer 7 ale pre 6 sa mi to ele hadze na jednu stranu.
dakujem za radu
Axamith
Profil
Samozřejmě že může. Chce to ale trochu praxe a nevzdávat se. Já testuji v IE 5.5 a vyšší + Opera ( různé verze ) , FF a jeho klony. Některé mé weby nejsou úplně ideální, ale zpětně se je snažím doladit tak, aby to v různých verzích různých prohlížečů vylo stejné.
panther
Profil
123:
chcela som sa opytat ci moze ist web sucasne pre explorer 7 a vyssie a explorer 6 anizzsie?
ano.

lebo jeden web mi funguje pre explorer 7 ale pre 6 sa mi to ele hadze na jednu stranu.
byla by ukázka? Problém bude jinde, než ve verzi prohlížeče.
Bubák
Profil
123:
jeden web mi funguje pre explorer 7 ale pre 6 sa mi to ele hadze na jednu stranu
Bez odkazů můžu jen hádat, mám sice dva tipy na nejpravděpodobnější příčinu (sic!), ale pokud správně chápu, co chceš, tak koukni na http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Sasa
Profil
panther:
jj jasne
panther
Profil
Sasa:
tvá otázka, zda „moze ist web sucasne pre explorer 7 a vyssie a explorer 6 anizzsie?“, byla dost zavádějící. Web jde v obou, jen není vycentrován.

To správně uhodl Bubák, odkázaný článek je šikovný (nehledě na to, že jsi za poslední týden asi desátý, kdo se na totéž ptal). Vpravo nahoře je vyhledávací formulář.
Sasa
Profil
panther:
no ono ani menu sa neda otvarat v eploreri 6 ale vyskusam a mozno sa odstrani aj tento problem
dakujem
panther
Profil
Sasa:
ale vyskusam a mozno sa odstrani aj tento problem
neodstraní, jen web vycentruje (bude na středu).

ani menu sa neda otvarat v eploreri 6
na to ses ptal už jinde, odpověď jsem ti psal zrovna já.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0