Autor Zpráva
Michal Bareš
Profil *
Zdravím, chceme spustit jednoduchý web o systému varování obyvatel (sirény), který bude určen pro širokou laickou veřejnost.
S tím souvisí výběr domény. Neměl by někdo tip na nějakou trefnou, dobře zapamatovatelnou doménu? (sirena.cz i sireny.cz jsou už obsazené)
Pár návrhů:
varovnesireny.cz
varovne-sireny.cz
vystraznesireny.cz
vystrazne-sireny.cz
houkanisiren.cz
houkani-siren.cz
sireny.eu
(většina z těch návrhů mi ale přijde, jak na prodej alarmů...)
Doména bude přesměrována na: http://sireny.rescueinfo.org

Předem všem moc díky.
Petr ZZZ
Profil
Co takhle poplachy.cz? Ale obávám se, že hledat název domény na diskusi o webu není nejlepší nápad; čte to tu dost lidí, včetně doménových spekulantů.
Joker
Profil
ad Petr ZZZ, „Ale obávám se, že hledat název domény na diskusi o webu není nejlepší nápad
Přesně tak, riskujete, že si to přečte nějaký spekulant a domény si zaregistruje dřív.
Michal Bareš
Profil *
poplachy.cz nevypadá špatně, ještě uvidím. Díky za tip. Jinak mi nepřijde, že by sirény byly pro spekulanty zrovna "ziskové" téma. Samozřejmě s tím rizikem počítám, ale v tuhle chvíli potřebuji vybrat doménu a za to riziko mi to stojí.
Joker
Profil
Michal Bareš:
Jinak mi nepřijde, že by sirény byly pro spekulanty zrovna "ziskové" téma.
Proč ne? (kdybych byl spekulant) Počkám až řeknete jakou doménu chcete a náááhodou ji obsadím o hodinu dřív. Ale pár kapříků by to samozřejmě spravilo. Řeknete ano, vydělám na tom, řeknete ne, nic neriskuji.
Šnekulant
Profil *
obcane-pozor
Michal Bareš
Profil *
Díky za tipy. Tak doména už je objednána...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0