Autor Zpráva
Viktor 74
Profil *
Potřebuji se dostat k kamaradovi do počitače přez ftp (slyšel jsem že to jde)ale nevim co vlastne mam ja nastavit u sebe,a kterej kod musi on mně dat.Předem dekuji za odpověd.
llook
Profil
Kamarád si musí zřídit FTP server. Na Windows například Cerberus, BulletProof nebo Dynu.
S žádným z nich nemám zkušenosti, takže jenom obecně: nějakým způsobem ti zřídí na FTP serveru uživatelský účet a nějak označí adresáře ke kterým budeš mít přístup. Potom ti poskytne přihlašovací jméno, heslo a svoji IP adresu.
Pokud nemá stálou IP adresu a hrozí, že by ses chtěl připojovat častěji (a nechtěl pokaždé zjišťovat jeho adresu), pak je také možné využít některé ze služeb označovaných jako dynamické DNS (např. CJB.NET). Pak bys místo IP adresy zadával doménové jméno.
Viktor 74
Profil *
Kamarad už ma nainstalovanej Total Commander,ja taki.Ted už jenom potřebuji zjistit jak se da zřidit uživatelský účet.IP adresu už taki znam.Dekuji za pomoc.
DoubleThink
Profil *
Nešlo by to taky klasickým sdílením souborů?
bojars
Profil
DoubleThink- nedalo sa niečo zdielať aj cez Net Meeting....?
pyty
Profil
KAZAA... (http://www.kazaa.com/)
ale na XP to nejako nebezi
bojars
Profil
pyty: KAZAA:

The GAIN Network delivers online advertisements that are selected based in part on how you surf the Web...
...GAIN Network and how it is used, ....
...ads include the GAIN name and/or logo, so you’ll know they’re delivered by the GAIN...
...It's important to know that GAIN AdServer software must be installed in order for the ad-supported version of Kazaa to work. The only way to stop receiving advertising from the GAIN Network is to uninstall all GAIN supported software from your computer, including Kazaa.


Adware&Spyware "jak bejk"
Viktor 74
Profil *
Potřebuji jen vědet jak se da zřidit uživatelský účet.Aby mi mohl pak dat svoje heslo. Ma s tim nekdo nejaki skušenosti?Každa informace je pro mně dobra.Děkuji.
lukysy
Profil
Kamarád si musí zřídit FTP server. Na Windows například Cerberus, BulletProof nebo Dynu.
S žádným z nich nemám zkušenosti, takže jenom obecně: nějakým způsobem ti zřídí na FTP serveru uživatelský účet a nějak označí adresáře ke kterým budeš mít přístup. Potom ti poskytne přihlašovací jméno, heslo a svoji IP adresu.
Pokud nemá stálou IP adresu a hrozí, že by ses chtěl připojovat častěji (a nechtěl pokaždé zjišťovat jeho adresu), pak je také možné využít některé ze služeb označovaných jako dynamické DNS (např. CJB.NET). Pak bys místo IP adresy zadával doménové jméno.


A který je z těch třech odhadem nejlepší?
llook
Profil
Total Commander není server, ale klient. FTP server je ten software, který umožňuje FTP klientům stahovat a uploadovat soubory.
pyty
Profil
bojars:
teraz neviem, lebo mi to nebezi, ale stare verzie KAZAA boli dobre myslim ? ci ne ?
bojars
Profil
pyty:

To som sa len pozrel na ich stránku a toto bolo napísané pri free verzii KAZAA. Nemám skúsenosti s P2P, len niečo som čítal v PC Worlde, alebo v Chipe a zostalo mi v podvedomí, že sú väčšinou Adware, tak som sa len išiel o tom presvedčiť.

Nechcel som tento Adware znevažovať, len som chcel upozorniť na to, že je tu to riziko. Nie každý je ochotný rešpektovať tento spôsob vnucovanej reklamy a špehovania.

Na druhej strane aj ten, kto P2P vyvinul chce tiež z niečoho existovať.

:-)

Chcel by som niekedy, neskôr skúsiť ako P2P funguje...
Yuhů
Profil
Co se původního dotazu týká, tak jak vysvětlil llook, je potřeba sehnat si FTP server.

Co se týká kazaa, buďte velmi opatrní při instalaci, natahá to spoustu spyware. Řeknu to jinak -- čistý program kazaa prakticky nelze používat. Spíše se někde pokuste sehnat k-lite.

Považuji téma za vyčerpané a uzavírám jej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0