Autor Zpráva
nevim
Profil *
Ahoj chtěl bych se zeptat vyrobim si nějakou grafiku, třeba logo nebo obrázek v corelu draw X4 dám ho vyexportovat a pokaždý mi to vyexportuje stylem a že na levý straně a spodní to udělá obrázku asi 1px tlustou bílou čáru a já to musim oříznout v malování ... tím pádem se mi ihned zhorší kvalita ... nemá někdo podobný problém nebo nevěděl by někdo co stim ? Pracoval jsem dřív v zoner calistu 5 a tam mi to nedělalo nikdy
nevim
Profil *
Tady pro lepší pochopení
vyrobim si nějakou grafiku, třeba logo nebo obrázek v corelu draw X4 dám ho vyexportovat a pokaždý mi to vyexportuje stylem a že na levý straně a spodní to udělá obrázku asi 1px tlustou bílou čáru a já to musim oříznout v malování ... tím pádem se mi ihned zhorší kvalita ... nemá někdo podobný problém nebo nevěděl by někdo co stim ? Pracoval jsem dřív v zoner calistu 5 a tam mi to nedělalo nikdy.
Potřeboval bych to bez tý bílý čáry nebo šedý jelikož když to hodim na stránky s pozadím jiným než je bílá tak je to ihned vidět, nevim proč to dělá už jsem zkoušel snad všechno .... . Logo mám vytvořený z více věcí zkoušel jsem to sloučit do jednoho objektu ale i tak mi to dělá . Přidávám obrázek pro lepší pochopení.
A toto je dokonce jen jeden obdelnik s rameckem a i tak to vytvorilo tu caru ....

[img] http://megaupload.cz/images/GlU1.jpg [/img]

[img] http://megaupload.cz/images/G502.jpg [/img]

[img] http://megaupload.cz/images/HEk3.jpg [/img]
Zavos
Profil *
Mě to corel taky děla, použij pro odříznutí photoshop. Windowsacky malovaní vůbec nepoužívej, u něj totíž nejde nastavit kvalitu u JPG a automaticky to uloží hnusně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0