Autor Zpráva
Cup
Profil
dobrý den .... když jdu přes chrome na svuj web na ic.cz tak mi to hlásí že je tam trojak ... že to něco nakazilo a bla bla ... když jdu na šistě ic.cz tak to samé ... je možné že to postihlo celé ic? ... doufam ze muj pc je na tom dobře a že se mi nemůže stát že to postihne všechny weby ... ?

Moderátor Joker: Přesunul jsem do tohoto vlákna příspěvky z druhého vlákna o stejném problému.
Evžen
Profil *
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
Návštěva těchto stránek může poškodit váš počítač

toto se mi zobrazuje v chrome jinde jsem to nezkoušel po instalaci RS WordPress verze 2.9.2.
jen jsem RS WordPress nainstaloval na nový web na ic.cz, žádné skripty jsem nepřidával,
je to holej wordpress, jedine co jsem zmenil tak theme.

potřebuju poradit v čem je problém


http://bezpecnostniagentura.ic.cz/
Davex
Profil
Je to problém s kódem reklamní lišty a zasáhlo to tedy celé IC.cz. Stejný problém měl dnes s reklamou Webzdarma, takže to vypadá jako chyba detekce Malware nebo cílený útok prostřednictvím reklamy. U Webzdarma to už vyřešili přejmenováním reklamního serveru, ale o IC se admini už moc nestarají, takže to bude trvat asi o něco déle.
Evžen
Profil *
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
to jsem nevěděl, každopádně bych potřeboval poradit proč po 20h je na čistě webovce nějakej trojan,

toto je zpráva která se zobrazuje:

Bezpečného prohlížení
Diagnostická stránka 88.86.100.0

Jaký je aktuální stav stránek 88.86.100.0?
Tato stránka není momentálně vedena jako podezřelá.

Co se stalo, když Google tuto stránku navštívil?
Z celkového počtu 9 stránek, které jsme za posledních 90 dní otestovali, došlo na stránce/stránkách 0 ke stáhnutí a nainstalování škodlivého softwaru bez souhlasu uživatele. Google tyto stránky naposledy navštívil dne 2010-02-26. Na těchto stránkách se podezřelý obsah vyskytl naposledy dne 2010-02-26.
Malicious software includes 3 trojan(s).

This site was hosted on 1 network(s) including AS39392 (SUPERNETWORK).

Fungovaly tyto stránky jako prostředník dalšího šíření škodlivého sofwaru?
Za posledních 90 dnů se u stránek 88.86.100.0 neprokázalo, že by fungovaly jako prostředník infikace jiných stránek.

Hostují tyto stránky škodlivý software?
Ano, za posledních 90 dnů tyto stránky hostovaly škodlivý software. Infikovaly doménu(y) 6, včetně domén(y)kari.ic.cz/, pokechesla.ic.cz/, tym.sk/.

Další postup:
Vraťte se na předchozí stránku.
Jste-li majitelem těchto webových stránek, můžete požádat o kontrolu svých stránek pomocí Nástrojů pro webmastery Google. Další informace o této kontrole jsou k dispozici v Centru nápovědy pro webmastery.
Sirius
Profil
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
Jedině počkat až to IC opraví a zkusit to rozběhat přes Nástroje pro webmastery Google. O což se můžeš pokusit už teď.
Evžen
Profil *
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
dobře já to momentálně skoušim dávat na web zdarma tak uvidíme
LellaE
Profil *
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
ahoj.potřebovala bych poradit.jsem členem oddílu a máme založený vlastní stránky kvůli tréninku atd.Ted´ jsem se tam chtěla přihlásit a bohužel to nejde.Hlásí mi to že by to mohlo poškodit počítač.Je zajímavý že to ale některým členům jde a některým ne.Jak je to možné?A co máme dělat aby jsme mohli zas normálně fungovat?
Davex
Profil
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
LellaE:
Pokud jsou stránky umístěny na IC.cz, tak je nutné počkat, až bude varování o nebezpečnosti odvoláno nebo použít jiný prohlížeč. Pokud jsou stránky umístěny jinde, tak Máte na webu virus — co s tím?

Varování o nebezpečném webu se zobrazuje těm, kteří používají prohlížeč Chrome (možná i Firefox) a mají zapnutou ochranu proti Malware. Ostatní prohlížeče používají jiný způsob detekce, a proto nic nehlásí.
LellaE
Profil *
Moderátor Joker: Přesunuto z druhého vlákna
děkuji moc za radu ano mám chrome a řeknu dál a zkusím jiný prohlížeč :-)
Afrod
Profil
IC je ten nejhorší českej hosting co může bejt. Zaplatíte si u nich placenej a stejně tu hnusnou lištu musíte na svých stránkách mít
dan55
Profil
Afrod:
nejhorší českej hosting
hostuji tam 3 roky a žádný problém nemám
Zaplatíte si u nich placenej a stejně tu hnusnou lištu musíte na svých stránkách mít
v tom případě se s tím musíš smířit nebo by jiný hosting (placený)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0