Autor Zpráva
vinnetou
Profil
ahoj, vytvořil jsem si uplně primitivní stránky (delam to 5. dnem) a chtěl jsem to zkusit uploadnout na sweb.cz. jenže když dojdu na moje stránky crazyfly.sweb.cz tak se mi zobrazí výpis souborů a ne hlavní stránka. Pls poradte jak to mam udela aby se mi zobrazila hden uvodni stranka, děkuji
Yur4Y
Profil
Pomenuj úvodnú stránku index.html.
vinnetou
Profil
Yur4Y:
no tak ne, porad se nic neděje
:(
vinnetou
Profil
ja to nechapu to uploadovani na free hosting, to sou takovi blbý editory, nevěděli byste někdo co je nejlepší a nejlehčí? ic.cz už jsem zkoušel a nelíbí se mi to. Přemejšlim o webzdarma.cz , nebo by mi stačilo mi to pořádně vysvětlit (jakpsatweb.cz jsem četl)
Alphard
Profil
Není tam nějaká nápověda nebo nastavení?
Zkuste ještě index.html přejmenovat na index.php
Bubák
Profil
To, co se v tuto chvíli zobrazuje, je stránka index.php.
Klidně ho smaž a pak se ti bude tvá stránka index.html zobrazovat jako výchozí.

Dodatek:
ja to nechapu to uploadovani na free hosting
Já to sice chápu, ale dávám přednost FTP přenosu. Většinou používám Total Commander, ale na výběr je spousta programů.
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/ftp-total.html
vinnetou
Profil
Alphard:
html soubor na php?

Teď jsem to zkusil na webzdarma.cz a otevřel jsem si FT protokol a tam to píše:

"Kořen protokolu FTP na vinnetou.wz.cz
Chcete-li tento server FTP otevřít v programu Průzkumník Windows, klikněte na možnost Stránka a potom klikněte na možnost Otevřít server FTP v programu Průzkumník Windows.
--------------------------------------------------------------------------------

Access granted for vinnetou.wz.cz.
Last login on 0000-00-00 00:00:00 from 0.0.0.0.


--------------------------------------------------------------------------------

02/28/2010 05:59odp. Adresář .
02/28/2010 05:59odp. Adresář ..

" To jsem udělal a po přihlášení se mi otevřela složka v pc: Internet/vinnetou.wz.cz a nevim co s ní, jestli to mám do ní vložit....prostě nevim jak pomocí toho ftp to tam vlozit
Alphard
Profil
vinnetou:
html soubor na php?
Html může fungovat s koncovkou php, není to problém. S swebem nemám žádné zkušenosti, ale je tam odkaz na home a má adresu crazyfly.sweb.cz/index.php, tak mě napadlo zkusit to, zabere to tři sekundy a nic tím nezkazíte...
Tohle se nastavuje v konfiguračním souboru Apache, ale k tomu stejně nebudete mít přístup.
vinnetou
Profil
a ted protokol FTP?
vinnetou
Profil
a s tim idex.php to furt nejde...
spíš by mě teďka zajímalo to FTP
JAAkub
Profil
vinnetou:
Ja stále nevidím že by tam bolo index.htm
Bubák
Profil
Uklidni se a věnuj se v jednom tématu jen jednomu problému.

Máš rozdělané dva weby, žádný ti nefunguje. Navíc se nesnažíš pomáhat a systematicky neděláš klikací odkazy.
http://crazyfly.sweb.cz/ tam jsi namísto index.php smazal index html
http://vinnetou.wz.cz tam jsi pravděpodobně nic nenahrál
vinnetou
Profil
1.Dobře, sweb už mě nezajímá protože mě šve, já to nechápu. Hlavní stránka se jmenovala stranka.html, tu jsem podle rad prepsal na index.html, ktery nefungoval a zsae podle rad prepsal na index.php ktery taky nefunguje.

2.na http://vinnetou.wz.cz nevim jak se to nahrává pomocí toho FTP a tu hlášku jsem již psal.
Davex
Profil
ad 2) Jak stránky dostat na server
Mistr
Profil
vinnetou:
Na webu http://crazyfly.sweb.cz/ nemáš nahraný soubor index.html.
vinnetou
Profil
To sem si celý přečetl, to FTP dělám přes prohlížeč a zobrazí se mi:

Kořen protokolu FTP na vinnetou.wz.cz
Chcete-li tento server FTP otevřít v programu Průzkumník Windows, klikněte na možnost Stránka a potom klikněte na možnost Otevřít server FTP v programu Průzkumník Windows.
--------------------------------------------------------------------------------

Access granted for vinnetou.wz.cz.
Last login on 0000-00-00 00:00:00 from 0.0.0.0.


--------------------------------------------------------------------------------

02/28/2010 05:59odp. Adresář .
02/28/2010 05:59odp. Adresář ..



Tady nevim co mam dělat, tak sem to zkusil přes: Otevřít server FTP v programu Průzkumník Windows. Tam sem to zase vyplnil a ono mě to poslalo do nějaký složky vinnetou.wz.cz, která je ve složce internet. Je to obyčejná složka, prázdná složka, žádný možnosti nahrání, nic jen složka Internet\vinnetou.wz.cz

a opravsu nevim co mam delat
Mistr
Profil
vinnetou:
Místo nahrávání přes Internet Explorer si zkus stáhnout program FileZilla a nahrej to přes FTP pomocí něj.
mafos
Profil
vinnetou:
Zkus si otevřít průzkumník (Tento počítač) a do adresy napiš ftp://www.vinnetou.wz.cz pak zadáš svoje přihlašovací jméno (vinnetou.wz.cz) a heslo a dáš přihlásit. Pokud umíš kopírovat v počítači, tak určitě zvládneš to nahrát na server.
mafos
Profil
Jinak i Explorer Ti jasně říká co máš dělat
vinnetou:
klikněte na možnost Stránka a potom klikněte na možnost Otevřít server FTP v programu Průzkumník Windows.
vinnetou
Profil
mafos:
udělal jsem vše co si napsal, přihlásil jsem se a potom se zobrazila jen a pouze slozka vinnetou.wz.cz a žádný server, jen složka a JÁ SE PTÁM!
To to mam zkopirovat do tyhle slozky (Internet\vinnetou.wz.cz) a bude to fungovat?
děkuji za odpověď
vinnetou
Profil
tak asi jo!!!! jde to!!! moc vám děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0