Autor Zpráva
lamka
Profil *
Vím že už to tu bylo asi hodněkrát, ale nenašel jsem to. Potřebuju udělat vyhledávání na vlastní stránku bez pomoci cizího serveru (google, jyxo,...) chci se zeptat jestli někdo neví o nějakém Open Source scriptu???
Kráťa
Profil
A jak by se to indexovalo? To by při každém zadaném dotazu ten csript prohledával celý web, nebo už je to nějak vymyšlené?
Já to mám od Atomz a absolutní spokojenost. Hlavně si můžeš udělat šablonu jakou chceš a nemusíš se o nic starat.
Martin Kuželka
Profil
To záleží na tom, jestli ty stránky generuješ z db nebo ne. Pokud ano, tak by vyhledávání nemělo být problémem.
Kráťa
Profil
Martin Kuželka
jo, to je třeba u redakčních systémů, že se celé generují do db. Ale obyč. web asi ne. Dotaz by měl být upřesněn. V blogu (RS2) se mi to také najde.
lamka
Profil *
Co je to ten Atomz?
Timy
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/hledani.html#atomz
radimh
Profil
Primitivní vyhledávání v PHP:

// Selektneme z db posledni prispevky
$sql="SELECT co_presne FROM zdroj WHERE (titulek LIKE '%$slovo%') OR (perex LIKE '%$slovo%') OR (text LIKE '%$slovo%') ORDER BY id LIMIT $nejaky_limit";
$prispevky_selekt = mysql_query($sql);

Používám na svém webu. Když je zadán složitější dotaz, doporučí web Jyxo.
Kráťa
Profil
radimh
ano, toto je popsáno výše, že pokud máš stránky v db.
Kajman
Profil *
Pokud jsou stránky statické, tak by také nad nimy neměl být problém udělat vyhledávání přes databázi. Co jsem zkoušel normální fulltextový index mysql, tak je to rychlé... ale má to problémy s některými českými znaky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0