Autor Zpráva
Frizinko
Profil
ahojte ja som tu novy este vobec nic neviem a potreboval by som nejakeho ucitela ktory by mi pomahal v zaciatkoch a bol by ochotny mi pomoct vzdy ked sa ho spytam... prosim napis mi na ICQ 274-794-158 dakujem
Martin Kuželka
Profil
Od toho je tu Jak psát web - zkus se do toho začíst.
Frizinko
Profil
ale stoho sa moc neda naucit
Frizinko
Profil
vies ako to myslim
Martin Kuželka
Profil
No, to nevím, jak to myslíš. Většina lidí se začla učit sama z knížek nebo webů jako je JPW...
Marty
Profil
Za odměnu?
Občas bych byl ochotný klidně pomoci, ICQ v profilu, ale nejsem online 24 hodin denně.
Frizinko
Profil
alebo nieco take vies ja som sa skusal ucit s HTML a mal som aj take male FTP a tak som daval veci ale to malo kapacitu iba 5 MB a to je malo a kde by som nasiel nieco take s vecsou kapacitou
Frizinko
Profil
a za aku odmenu? :(
Martin Kuželka
Profil
třeba na www.webzdarma.cz dostaneš pro web prostor 50MB.
Marty
Profil
Zajímá mě, zda jde o nabídku s finanční odměnou či ne (nějak to z příspěvku nevyplynulo).
Frizinko
Profil
a to bude 50MB FTPcko??
Martin Kuželka
Profil
Frizinko: Ano...
Frizinko
Profil
oki dakujem moc
Frizinko
Profil
nejde sa mi tam registrovat
Acci
Profil
Frizinko
Jakou to píše chybu?
Frizinko
Profil
Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. Vaše IP = 217.75.67.70
Berzeger
Profil
a dotaz zní - co to znamená. tohle mu to napsalo na webzdarma.cz
Mistr
Profil
Pokud máš nějaké dotazy, piš to sem do konference a já či mí kolegové se Ti pokusíme poradit, jak jsi se již mohl přesvědčit.
Radek Hrabůvka
Profil
Tak mu zaregistraci může udělat někdo s reverzním záznamem v doméně a bude. Koukněte, kolik % připojení je bez reverzního záznamu - řádek IP, je to dost běžné.
Berzeger
Profil
Já už jsem mu to založil, jen nás zajímalo, protože já, za 8 let dělání www, jsem se s tímto ještě nesetkal:)
dis
Profil
k té registraci - pokud vím, nedávno tam právě přibyla při registraci kontrola reverzního záznamu, dřív to tam prostě nebylo a na reverzním záznamu nezáleželo. Frizinko to už vyřešil, ale kdyby sem zavítal někdo s podobným problémem - viz faq.webzdarma.cz
Anonymní
Profil *
Lidi potřebuji pomoc!!!Nevím jak vytvořit svoji 1 stránku!!!!Je mi 13 a nevyznám se v tom
Anonymní
Profil *
V tom Jak psat web v tom se nevýznám!!!!!!:-(((((((((((((Lidi potřebuji pomoc!!!Nevím jak vytvořit svoji 1 stránku!!!!Je mi 13 a nevyznám se v tom
Martin Kuželka
Profil
Tak si kup knížku, třeba to pochopíš z ní...
Timy
Profil
Anonymní
http://www.jakpsatweb.cz/archiv/zacatky-soubor.html nic podrobnějšího tam Yuhů nemá
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0