Autor Zpráva
mave
Profil
Měla bych dotaz,koupila jsem malý kamenný obchod s e-shopem/který je mrtvý/.Jsem laik , takže bych potřebovala poradit jak prosadit e-shop na webu, ve vyhledávačích atd.Kolik vše asi stojí.Jak oživit e-shop.
Dranel
Profil
V první řadě to chce funkční design a poutavé texty. Tolik pro lidi. Optimalizace pro vyhledávače je už třešničkou na dortu.
mave
Profil
Kolik stojí přibližně změna designu u e-shopu.Můj e.shop vypadá nudně bez barev.
Petr ZZZ
Profil
mave:
Zkus se zeptat v sekci Práce a zakázky (nezapomeň na sebe dát kontakt), nebo se podívej na profily členů, kdo se živí webdesignem a zda má na svých stránkách ceník. Tip: Na stránce dobrého webdesignera by mělo být možné v IE i bez zoomování zvětšit písmo, aniž by to rozhodilo layout víc než vyplývá ze zvětšeného písma (prostě nesmí nikde lézt kus textu do jiného textu).
Dranel
Profil
mave:
Kolik stojí přibližně změna designu u e-shopu.Můj e.shop vypadá nudně bez barev.
Za kvalitně odvedenou práci počítej od 5 000 Kč výše. Pokud se ti to zdá moc, musíš si uvědomit, že se nejedná jen o grafiku jako takovou. Jedná se o strukturu, uspořádání, volbu písma, typografii atd.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0