Autor Zpráva
kaja
Profil *
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat když nabizím tvorbu www stránek a někdo by chtěl vytvořit web jak bych mně se domluvit s daným zakazníkem aby to bylo co nejkratší a nejrychlejší domluva.Jak to dělaji například firmy které nabízejí tvorbu webu.
Děkuji za odpovědi
Beavis
Profil
kaja:
Mail, ICQ, popřípadě osobní kontakt.
Joker
Profil
kaja:
Jak se domluvit se zakaznikem o vzhledu stranky
Telefonem? E-mailem? Osobně?
kaja
Profil *
Myslíte,že je to blbé se domlouvat přes mail?
Joker
Profil
kaja:
Myslíte,že je to blbé se domlouvat přes mail?
Není (byť jsou lidi, kteří přes mail neradi komunikují, přesto obecně není).
kaja
Profil *
A co řikáte na to: Mám pár www šablon kde si zakazník vybere ja to upravím barvy na jeho přání a doplním text a foto nic víc.Je to jen takový malý firemní web.A vemu si za to 500kč. Moc? málo?
Beavis
Profil
kaja:
Cena by měla být úměrná ke kvalitě nabízené šablony.
Petr ZZZ
Profil
kaja:
500kč. Moc? málo?
Co jsem si všimnul, tak si kodéři a programátoři berou asi od 200 do 1000 (někteří i víc) Kč na hodinu (programátor si někdy bere víc než kodér). Spočítej si, kolik času potřebuješ na úpravu šablony, zohledni nějak čas, který jsi věnoval tvorbě šablony a víš, kolik máš chtít. Můžeš se taky podívat na stránky kodérů, někteří mívají orientační ceníky uvedené. To vše samozřejmě za předpokladu, že kódovat skutečně umíš.
panther
Profil
Petr ZZZ:
Co jsem si všimnul, tak si kodéři a programátoři berou asi od 200 do 1000 (někteří i víc) Kč na hodinu
není kodér jako kodér. Kvalita by měla odpovídat ceně. A málokdy je kvalita taková, aby si dotyčný skutečně mohl říci od 200Kč/hod. výše.

programátor si někdy bere víc než kodér
obecně to tak bývá. Spíše je výjimka, když má kvalitní programátor méně než kvalitní kodér.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0