Autor Zpráva
Nasud
Profil
Umíte mi prosím někdo poradit jak dostat do mého menu druhou úroven. viz. Odkaz tak by to menu vypadalo takto. Vím, že tam musím dát hover.htc pro IE, ale už se nějak vždycky zamotám jak tam nastavit tu druhou úroveň. Našel jsem nějaké mustry, ale ty byly jen se samotným textem a já bych to tam rád dostal s obrázky v podobném stylu jako mám první úroveň. děkuji
panther
Profil
Nasud:
Našel jsem nějaké mustry, ale ty byly jen se samotným textem a já bych to tam rád dostal s obrázky v podobném stylu jako mám první úroveň
CSS bude vypadat stejně, jen text nahradí obrázky. Kde konkrétně je problém?
Nasud
Profil
No moc si nevim rady jak to submenu presne nadefinovat v tom ccs, protoze v tech mustrech jako treba tady je definovany jen ksicht toho menu a ja tam zase musim dostat nadefinovat kazdou polozku se svym obrazkem stejne jak to mam v te prvni urovni a v tom se pak zahrabu.
panther
Profil
Nasud:
treba tady je definovany jen ksicht toho menu a ja tam zase musim dostat nadefinovat kazdou polozku se svym obrazkem stejne jak to mam v te prvni urovni
CSS bude stejné jako na odkazované stránce (hlavně ta část, která zajištuje rozbalení menu - visibility: hidden/visible). Barvy, rozměry a rozestupy položek si nastav dle sebe. Co se obrázků týče, v HTML budou ve druhé úrovni spany jako v první, v CSS zadefinuješ obrázek na pozadí jako v první úrovni.

Pokud jsi napsal první úroveň, ta druhá je stejná, měl bys jí zvládnout.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0