Autor Zpráva
lolosu
Profil *
Zdravím,
Robím stránku: http://www.taste-of-bodom.sk/nadej/ a mám v nej problem vycentrovať h3 nádpis.
V dolnej časti stránky si možete všimnúť citát, ktorý som sa rozhodol spraviť cez H3 nádpis. No nedarí sa mi to vycentrovať.
(skúšal som tam dať už aj div, aj odstavc ale stále to rovná naľavo).
Ďakujem vopred za odpovede.
panther
Profil
lolosu:
nezadávej absolutní pozici, pak to budeš centrovat snáze/jednoduše.

V dolnej časti stránky si možete všimnúť citát, ktorý som sa rozhodol spraviť cez H3 nádpis.
chceš citát, používáš nadpis. Proč?
lolosu
Profil *
panther:
Bohužiaľ, odstránenie absolutnej pozície moj problém nerieši. Tá absolutna pozícia je nastavená len pre <span>, ktorý je vnorený do <h3> s relatívnou pozíciou.

Ten citát je riešený len ako obrázok, a skor to považujem za patičku (v ktorej je náhodou citát, pretože si to "zákaznik" tak želal).
panther
Profil
lolosu:
pardon, špatně jsem se podíval.

V tom případě se to bude centrovat jako jakýkoliv jiný blokový prvek, tedy
margin: 0 auto;


a skor to považujem za patičku (v ktorej je náhodou citát, pretože si to "zákaznik" tak želal).
nejde o citát, ten je v pořádku. Ptal jsem se, proč používáš značku pro nadpis - H3 - tam, kde není nadpis.
lolosu
Profil *
Jasné, úplne som zabudol na to auto. Až teraz som si to uvedomil ako si to napísal. Dik.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nechcel som tam mať prázdny div, vlastne teraz keď sa vypne štýl aspoň tam niečo bude.
panther
Profil
lolosu:
Nechcel som tam mať prázdny div, vlastne teraz keď sa vypne štýl aspoň tam niečo bude.
nepochopil jsi, co jsem tí myslel. Citace má vlastní HTML značku, kterou bych zde použil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0