Autor Zpráva
Miki
Profil *
Mám takový problém, nevím jaký webhosting si vybrat. Mám klasické, jednoduché stránky pomocí css stylů. Například na forpsi.com nabízejí "pidihosting" (což je pro statické stránky, bez php atd..), jde mi o to jestli by to stačilo pro mé stránky, aby všechno fungovalo. Na stránkách mám také reklamy google, které používají nějáký javaskript. Fungovali by mi i tyto reklamy, nebo si musím jen kvůli těmto reklamám pořídit nějáký lepší webhosting (když jsme u toho forpsi, tak třeba ten "normalhosting"). Předem díky.
Railbot
Profil
Stačí ti jakýkoli webhosting za doslova pár korun měsíčně. Javascript funguje na straně klienta, požadavek na server/hosting tedy není žádný, reklamy ti budou fungovat kdekoli.
ondra15
Profil
Doporucuji webhosting Onebit. Nízké ceny i a funkce, za které se u konkurence platí:-)
mckay
Profil
Miki:
Onebit - taktéž, je to dobrý hosting, peníze slušné, služby taktéž slušné, minimum výpadků.

Jinak teoreticky by sis mohl zaplatit třeba jen doménu a hodit si jí hostovat na nějaký free hosting (například endora.cz, jen za malinkatou textovou reklamu do patičky ;).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0