Autor Zpráva
Mogul
Profil
Nejdou mi spouštět videa z Youtube v Mozzila prohlížeči od včerejška, ale po nainstalování Google přehrávače jdou nevíte někdo co s tím je:Google nechci nelíbí se mi po vzhledové stránce.Hlásí mi to: An error occurred,please try again later. Díky za odpověď.
Chamurappi
Profil
Smaž si ten otazníkový průjem (vpravo nahoře u svého příspěvku vidíš odkaz „Změnit“), nebo smažu celý dotaz. Před otazníkem se nedělá mezera.
Mogul
Profil
raději odpověz a nemel
kelvin
Profil
http://help.youtube.com/group/youtube-issues/browse_thread/thread/fef2551ec4ba35c2/463f3b589e587553
Hitman
Profil
Mogul:
raději odpověz a nemel

:-).
Terunka
Profil *
Měla jsem ten samý problém a pomohlo mi odinstalování youtube cookies ;)
vertigo007
Profil
Hmm, ten odkaz akorát vede do jiné diskuze, kde si také nevědí rady ;). Užitečný ;).

Jinak zkus odinstalovat flash player, smazat cookiees a znovu nainstalovat flash player ;). Někomu to pomohlo, někomu ne ;). Většina lidí říká, že problém je na straně youtube, někdo že zase za to může firewall, poskytovatel atp. Zatím nikde odpověď není. Mně osobně se tento problém netýká, ale mého kamaráda jo. Máme stejného poskytovatele, ale jemu to nejde pustit ve firefoxu a mně jo. Možná bude problém v OS. Já mám win 7 on win XP. Vážně netuším. Předpokládám že v IE to jde. Zkus to co jsem ti poradil a dej vědět.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0