Autor Zpráva
vergilius
Profil *
Dobrý den, potřebuji na stránce zobrazovat statistiky o návštěvnosti (pro uživatele je to poměrně důležité) a nevím, jestli si mám vybrat spíše GA nebo toplist nebo např. obojí s tím, že toplist by se zobrazoval a GA bych měl pro své potřeby.

Jde mi také o to, aby tyto počítadla minimálně zpomalovaly stránku.
vergilius
Profil *
vergilius:
zřejmě mi bude stačit toplist jak mám ale udělat, aby se nezapočítávaly mé návštěvy?
Krakatoa
Profil *
vergilius:
A neni lepší si dělat statistiky svoje, pokud je potřebuješ? Já např. používám Firefox s adblock plus a blokuju si veškerý toplist a GA, takže nejsem v žádných statistikách na toplistu ani na GA.
ninja
Krakatoa: To dělat můžete, chcete-li. Ale vám podobných je tak málo, že je to statisticky nevýznamné. Daleko častěji nedojde k započtení návštěvy z důvodu rychlého odchodu ze stránky či přerušení nahrávání.

vergilius: GA nabízí daleko více metrik, které můžete sledovat. Na druhou stranu není přímo možnost zobrazovat návštevnost na webu. To ale krom vás nikdo neocení.

Rychlostně přesně nevím, ale domnívám se že, zejména v případě uživatelů z různých koutů světa, bude GA vycházet lépe.
vergilius
Profil *
prosím, nevíte někdo jak zakázat aby se započítávali i mé návštěvy např. v toplistu?
vergilius
Profil *
vergilius:
příjde mi docela zbytečné, aby se mi započítávali i statistiky z localhostu. A asi není nejlepší používat jak toplist tak GA. Ale platí i to, že potřebuji, aby statistiky byli zobrazované.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: