Autor Zpráva
Jan
Zdravim
uz jsem opravdu bezradny, snazim se zkopirovat levemenu stranky a vlozit jej i do prave strany stranky bohuzel marne, pokazde se neco rozhodi nebo nakopiruje spatne, muzete mi pomoci.
Moc Dekuji

Zde je stranka :
Odkaz

Bohuzel mi zde nejde nakopirovat cely zdrojak stranky tak davam odkaz na samotne stranky.

Děkuji
Joker
Jan:
Bohuzel mi zde nejde nakopirovat cely zdrojak stranky tak davam odkaz na samotne stranky.
To děláte dobře, lepší než sem kopírovat zdroják celé stránky je dát odkaz.

snazim se zkopirovat levemenu stranky a vlozit jej i do prave strany stranky
Pro rozložení prvků zneužíváte tabulky, nicméně zrovna tohle máte všechno v jedné buňce, takže stačí správnou buňku (tu ve které je menu) vložit na správné místo správné tabulky (za tu buňku ve které je obsah). To by snad mělo stačit.

Doporučuji na to používat editor, který umí zvýraznit/označit odkud kam značka sahá, například v PSPadu se na to hodí (krom zvýraznění koncové značky) funkce "Označit element", po kliknutí někam do počáteční značky ctrl+shift+T nebo přes kontextové menu.

Mělo by stačit asi toto: Vyhledat: id="menu, najde to tu buňku, označit element, kopírovat (nebo vyjmout, pokud chcete přesunout místo zkopírování), nejbližší další prvek je <td id="frame">, tak zase Označit element, dostat se na jeho konec (v PSPadu stačí Označit element a pak šipka doprava) a za jeho koncové </td> vložit zkopírovaný kód.

Mimo téma:
- Tabulky se mají používat pro tabulková data, ne zneužívat pro rozložení prvků na stránce.
- S vypnutými obrázky je web naprosto nepoužitelný, není vidět žádný obsah (jen jakýsi černý flek na bílém pozadí)
Jan
Děkuji za radu bohužel to nejde, zkoušel jsem to už několikrát, bohuže se při takovémto překopírování stane jen to že se celé menu nakopíruje hned vedle toho puvodního menu...

co stím ?

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0