Autor Zpráva
dotaznik
Zdravím,
mám domenu1.cz která má webovou stránku v HTML (bez php a bez možnosti php) a druhou domenu2.cz která nemá žádný hosting. Tu bych rád přesměroval na domenu1.cz - je úplně jedno jestli se adresa domeny v prohlizeci zmeni nebo nezmeni.

Zkousel jsem zmenu formou *.domana2.cz CNAME domena1.cz - ale to nefunguje, nevite jak na to?

Jen dodam, ze nemam moznost menit Apache, nic v PHP, atd.
SwimX
dotaznik:
doméně 2 změň DNS záznamy, konkrétně NS tak, aby směřovali na tvůj hosting. Pokud je nevíš, podpora hostingu by ti je měla sdělit.
david80
Jestli jsem to dobře pochopil, tak doména2 je jen zaregistrovaná a nikam nesměřuje na žádnou ip serveru? To by teda mělo stačit nastavit dns záznamy stejně jak na domena1 aby obě domény směřovaly na stejný web.
david80
SwimX:
byl jsi rychlejší :-)
dotaznik
Když mám u DNS domena1 nastavené:
domena1.cz A 101.102.103.104
*.domena1.cz CNAME domena1.cz

a domene2 nastavim do DNS:
domena2.cz A 101.102.103.104
*.domena2.cz CNAME domena1.cz

Tak to právě nefunguje. Jinak domena2 je jen zaregistrovaná - bez hostingu, právě proto, že měla jen směřovat na domenu1.
SwimX
dotaznik:
máš registrované A záznamy a CNAME, já se v tom teda moc nevyznám, ale když jsem směroval svoji doménu, na hosting od jiného opskytovatele, měnil jsem NS záznamy.
Davex
dotaznik:
Webserver pravděpodobně doménu2.cz nezná, takže se ještě na hostingu musí nastavit alias ke stávající doméně domena1.cz.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: