Autor Zpráva
jindra
Profil *
ahoj lidi mam takovy dotaz vytvrim si stranky ale neak nemuzu nat prijit jak vypocitat urcity rozmery napr kdyz vlozim orazek tak je bud moc malej a je tam zatim cerno a nebo je moc velkej a neakej kus nejde videt...

ale jak mam vypocitat tu velikost abychten obraek mohl presne nariznout aby pasnul ???
jindra
Profil *
omlouvam se pokud jsou chyby v cestine neumim dobre ceskejpravopis ucim se teprve 2 roky
panther
Profil
jindra:
jak vypočítat, kde?

Snad víš, ja velký obrázek na webu chceš, ne? Případně popiš lépe problém.

Než napíšeš další příspěvek, přidej diakritiku, interpunkci, ať nemusím ten text tak dlouho luštit. Před odesláním si příspěvek po sobě přečti, chybí ti v každém druhém slově písmenko.

EDIT: neznalost jazyka doplněna později, přesto interpunkci používej. Mluvit se taky neučíš tak, jak jsi napsal první příspěvek.
jindra
Profil *
proste je tam neaky vyhraniceny misto kde muzu ten obrazek vlozis, a ja nevim jak zjistit velikost
panther
Profil
jindra:
ten prostor tam vznikl jak? Mám fixní nebo proměnlivé rozměry? Pořád nechápu, co chceš zjistit, přidej odkaz na stránku, kde se problém vyskytuje, třeba to bude zřejmější. Z tvého popisu stále moc moudrý nejsem.
pavuk
Profil
panther:
Myslím že jindra se snaží zjistit, jak má udělat obrázek ve velikosti která je na prázdný stránce k dispozici, tozn. "jak zjistit velikost prázdného místa na obrazovce abych mohl vytvořit obrázek stejný velikosti".

jindra:
jestli děláš web celej, zvol velikost která se ti líbí a k tomu přidej odpovídající pozadí prvku, abys neměl černo. Jestli jenom něco cizího předěláváš, zjistíš to z původního obrázku.
Hitman
Profil
jindra:

Pokud jsem to správně pochopil, tak chcete vložit obrázek do webu, ale nevíte kolik na něj máte místa. Zde je jediná přesná možnost - podívat se jak je široký div, kam chcete obrázek vložit, případně to přibližně odhadnout.
fajzen
Profil
prípadne sa dá do prehliadača doinštalovať nejaké pravítko ako plugin...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0