Autor Zpráva
Rychtyk
Profil *
Ahoj, mám problém. Na stránce se posunu třeba na konec této stránky kde kliknu na odkaz a dostanu se na novou stránky. Chtěl bych aby nová stránka zůstala v té samé poloze jako byla předchozí stránka. Jde to nějak udělat? Děkuji za odpověď.
Mistr
Profil
Rychtyk:
Přiznám se, že úplně nerozumím, co máš na mysli. Ale snad by Ti pomohly kotvy neboli záložky. A nebo svůj problém lépe popiš či dokumentuj i nějakým obrázkem apod.
Rychtyk
Profil *
Mistr:
Ahoj, tvořím stránky, jsou na www.strechy-zalesky.kvalitne.cz V nabídce menu v referencích je výběr z měst. Když sjedu např. na Vimperk a kliknu na něj tak se mi zobrazí ta samá stránka, ale u Vimperka se navíc objeví nové řádky. Chtěl bych aby mi ta nová stránky zůstala v poloze jako ta před ní z které jsem tu novou otevřel. Teď se mi ta nová otevře a automaticky je na začátku a já k Vimperku musím znovu sjet. Dík za odpověď. Pěkný den.
Davex
Profil
Proč zakládáš duplicitní téma? Stejnou odpověď jsi dostal již ve čtvrtek. Četl jsi odkazovaný článek nebo něčemu nerozumíš?
Rychtyk
Profil *
Ahoj, odkazový článek jsem četl, zkoušel jsem i tu záložku, ale ta pokud se nepletu funguje pouze při práci s jednou stránkou. Já když na mých stránkách kliknu na odkaz, tak se mi otevře nová stránka. Nejspíš jsem ty reference začal dělat celkově špatně, zkusím to vymyslet jinak. Možná by jsi mi mohl poradit, jak se správně dělají. Na cizích stránkách jsem to viděl dobře udělané. Je to s tím + na který když se klikne, tak se rozbalý a změní se na -. + je vedle textu vlevo. Díky.
PS: Za to duplicitní téma se omlouvám.
Bubák
Profil
Rychtyk:
zkoušel jsem i tu záložku, ale ta pokud se nepletu funguje pouze při práci s jednou stránkou.
Záložky pochopitelně fungují i mezi stránkami, příklad: www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html#href
Rychtyk
Profil *
Díky, už jsem na to přišel, jak to funguje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0