Autor Zpráva
glararan
Profil *
Prosim kdo mi pomuze stahl jsem si templatu s CSS akorat v slozce CSS jsem nenasel styl.css a je tam vic souboru s CSS a kdyz to dam do INdex.html vsechny tak ta templata nejede obrazky mam v slozce Images jak byly u templaty

Moderátor Davex: Titulek „prosim pomoc nevim si rady neumim to“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Moderátor Davex: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
panther
Profil
glararan:
a co my s tím. Jestli chceš poradit, dej nám odkaz na stránku.
Bubák
Profil
Máš to rozbité.
Dodatek:Odkaz na stažení šablony taky neuškodí, ať víme, jak má výsledek vypadat.
mattyZEM
Profil
Chyba je na řádku 8 přesněji 15. znak

Ach, vy asi nikdy nepochopíte že nemáme věšteckou kouli... -.-'
KGW
Profil
Co to je za název článku?
glararan
Profil *
Stránka je http://glararantest.webovka.eu/ templata je z http://ulozto.cz/4346830/rt-dimensions-wow.rar
mattyZEM
Profil
LOL, nemáš tam obsah, tak se nediv...
glararan
Profil *
No je to v tom Rt-dimensons-wow ten obsah toho je nahrany na tom a na FTP u webu to mam tak nevim
mattyZEM
Profil
v index.html nemáš nic, divy, obsah, krom jediného <p>hello</p>, což je celkem na nic.
glararan
Profil *
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/wow.css">
 
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/rokmoomenu.css">
 
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/template_css.css">
 
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/template_ie7.css">
 
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/editor_content.css">
 
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css/rokslidestrip.css">


To je správný kod na CSS ne? tak měla by se ukazat aspon templata
Davex
Profil
glararan:
V tvém HTML kódu chybí bloky pro hlavičku, logo, navigaci, tělo, patičku atd., takže se nemá co zobrazit.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
Je hezké, že jsi smazal můj příspěvek, ale nechápu proč. Pokud neví o HTML a CSS ani takové základy, tak je zbytečné tu něco řešit, a je lepší ho poslat někam, kde se to naučí, což jsem udělal.
Moderátor Chamurappi: Jednáš se začátečníky jako s idioty a vysmíváš se jim.
glararan
Profil *
Vždit je to sekce pro zakladni novacky ne?
panther
Profil
glararan:
Vždit je to sekce pro zakladni novacky ne?
to neznamená, že můžeš ignorovat upozornění Moderátora, který tě upozornil, že máš v souladu s pravidly psát s diakritikou.

A navíc, odpověď jsi dostal v [#11]. Něco nejasného?
mattyZEM
Profil
glararan:
Vždit je to sekce pro zakladni novacky ne?
Krom toho, že v tvém textu jsem nalezl 5 chyb, není povinnost ti pomáhat, a nikdo tu není od toho aby tě to učil...
david80
Profil
CSS - Kaskádové tabulky stylů.
Je to doplněk umožňující popsat vzhled dokumentů. Dokumenty HTML, XML mohou bez CSS klidně existovat, ale CSS bez svých dokumentů nemají žádný význam. Citace z knížky o CSS.
Takže když v index.html nemáš žádné dokumenty, tak není co stylovat a nic se ti nemůže zobrazit.
Sirius
Profil
david80:
CSS - Kaskádové tabulky stylů.

To jsem nikdy neslyšel a přijde mi to dost divné. Myslím, že si všichni zvykli používat prosté označení kaskádové styly.

Takže když v index.html nemáš žádné dokumenty

Index.html je sám o sobě dokument. Neobsahuje žádné prvky (text, obrázky, bloky...), na které by se styly mohli aplikovat.
david80
Profil
Sirius:
To jsem nikdy neslyšel a přijde mi to dost divné
CSS - Cascading Style Sheets česky lze přeložit jako Kaskádové tabulky stylů - z knížky o CSS

Index.html je sám o sobě dokument
Jasně, viděl jsem, že glararan toho o tom moc neví, tak jsem to nechtěl složitě rozepisovat, možná jsem to zjednodušil až moc :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0