Autor Zpráva
DOA_
Profil *
Zdravím,
nedokážu vycentrovat do středu divy(teda obrázky a text)co v nich jsou, zkoušel jsem snad všechny finty co jsem našel na webu(margin 0 auto, 50% 50%, apod ..., ale stejně mi to nefunguje, tak jestli by jste mi někdo mohl poradit a trošku mě mohl nakopnout jak to udělat, jde o vycentrovani menu a 3 obrazků, co jsou dole, včetně záložek(ty by měly být ve stejné poloze svisle. )
viz www.mhpokus.wz.cz

Děkuji za nápovědy, pěkný den
DOA_
Profil *
v IE jsou obrazky vycentrovane, v Mozille ne, proste to nechapu
Joker
Profil
DOA:
nedokážu vycentrovat do středu
Zajímalo by mě, jak něco vycentrovat někam jinam než do středu :)

On by se ten prvek s menu vycentroval, akorát nemá nastavenou šířku, takže se nemá jak vycentrovat (když zabírá celou dostupnou šířku).
Hlavička a kontejner mají nastavenou šířku 733px, takže jsou vycentrované.
DOA_
Profil *
Joker:
jenomže já potřebuju aby to menu a ten spodek byly přes celou obrazovku a když tam nastavi přesné px tak se to v různých rozlišeních a zařízeních bude jinak zobrazovat ne?
denCo
Profil
obal si tie tri obrázky alebo ten text v menu do ďalšieho divu, nastav tomu nejakú šírku a potom ten div vycentruj do stredu
DOA_
Profil *
to jsem udělal, div se mi zarovnal na střed, ale potřebuju, aby se mi ten text (Akce drink karibik, Indy a Witch, Mojito, Karibik) a obrázky zarovnaly na střed a potom pomocí marginu bych jim dal mezi s sebou rozestup a ještě to menu, to se mi nedaří vůbec:(
pavuk
Profil
DOA:
Vždyť ti to denCo jasně napsal, ty máš menu v <ul>, tak ho obal divem kterýmu stanovíš šířku a pak ho vycentruj
margin: auto
. Nebo si dej celou stránku do
<div id="obal"></div>
a tomu nastav šířku, všechno ostatní bude v něm. U těch záložek si pohraj s taky s marginem
DOA_
Profil *
pavuk:
to jsem zkousel, ale kdyz to obalim do toho divu a nastavim mu sirku, tak ten prechod co mam pod nim nebudu mit na celou sirku stranky, coz potrebuju:( zkousel jsem dat div do dalsiho divu, kteremu jsem nastavil 100% sirku a pozadi to same co ma menu, ale to mi nejak neslo...mate jeste nejaky jiny napad?nebo je ten muj napad resenim, akorat mam blbe syntaxi?/jestli vubec neco takoveho jde/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0