Autor Zpráva
chacki
Profil
Tady už prosit mohu.Takže prosím....najde se človíček,který mi poradí v začátcích,jak je to s www stránkou,jak s hostingem,který je nejlepší na prostor a zároveň levnější.Prosím ochotného človíčka,který by mi radil alespoň ze začátku,jak na to? Nechci žádné vypočítavce,jen někoho,kdo se tím zabívá a má to jako koníčka....Děkuji mocinky za odpovědi.Pokud se zde dočkám netaktních,posměvačných a nadávkových argumentů,značí to jen o machrovství a důkazu,že to ten dotyčný neumí.Poctivý a supr klučina,nebo holčina poradí zdarma a rád...Baví ho to totiž.Děkuj moc a neodsuzujte mě prosím,opravdu tomu nerozumím a ráda bych,aby mi někdo pomohl.Díky.
panther
Profil
chacki:
máš nějaký konkrétní problém? Minimálně by se hodil nějaký kontakt na tebe.
kelvin
Profil
chacki:
Myslím, že nejlepší bude přečíst si pro začátek http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html . Tam je to napsáno velice pěkně a polopaticky.
chacki
Profil
kelvin, kelvin:
Ahojky ...jestli můžu tak kontakt na mě je icq 356 130 115 děkuji moc.
Joan
Profil
Já jsem taky před rokem pořádně nevěděla, k čemu HTML vůbec slouží a od listopadu loňského roku mi samostatně udělané (zatím ještě statické) stránky běží na vlastní doméně a placeném hostingu. Je hodně doporučovaný hosting na www.onebit.cz a z vlastní zkušenosti můžu říct, že na začátečnický autorizovaný dotaz poslaný v pátek těsně před půlnocí jsem měla v mailu v sobotu o půl osmé ráno fundovanou odpověď :-)
Začínala jsem velmi útlou knížečkou od Slavoje Píska o HTML a na studium CSS mi nesmírně pomohla knížka od Martina Snížka "CSS pro zelenáče", dá se sehnat už za stovku a polopatičtější a čtivější výklad jsem v jiné literatuře nenalezla.
Hlavně Tě to musí bavit, jak je motivace, jde to mnohem snáz.
Majkl578
Profil
chacki:
O HTML a CSS si můžeš přečíst přímo na www.jakpsatweb.cz a polopate.jakpsatweb.cz.
Dále mohu doporučit v případě problému založení tématu zde na diskuzi v příslušné kategorii (HTML/CSS). Určitě se najde někdo, kdo by poradil.

Pokud se zde dočkám netaktních,posměvačných a nadávkových argumentů,značí to jen o machrovství a důkazu,že to ten dotyčný neumí.
To se tu běžně nestává.

Joan:
Osobně si nemyslím, že je úplně vhodné pořizovat si na učení se HTML a CSS takto drahý hosting. Nechci dělat reklamu, ale společnost, u které hostuji já, nabízí zdarma 10MB (což je až až) prostoru pro HTML stránky.

"Stáří" vlákna jsem si všiml chvíli před odesláním příspěvku. Snad to nikomu nebude vadit. :)
RichardIV
Profil
Kdo mi pořád maže příspěvky ?


Majkl:
KDe hostuješ jaký web ?
Majkl578
Profil
RichardIV:
Kdo mi pořád maže příspěvky ?
Podívej se sem.

KDe hostuješ jaký web ?
U Web4ce s.r.o., jaký, je nepodstatná informace.

Příště to stačí napsat do 1 příspěvku, ne do dvou za 2 minuty.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0