Autor Zpráva
Alfaromeo
Profil
Zdravím, začínám se více zajímat o svůj web,vysvětlím.Doteď jsem pouze vkládala obrázky a texty a to bylo vše.Nyní se snažím zvýšit návštěvnost,dostat více návštěvníků, tak dle rad co čtu, přepisuji texty podle sebe a nyní , kdybych se chtěla začít šťourat v HTML, tak by mě zajímalo, zda se k tomu vůbec můžu dostat, nebo pouze toto dělá webmaster?Mám stránky na mimibazaru.Jsem nyní úplně na začátku všech úprav, tak kdyby nějaká rada, budu moc ráda...
panther
Profil
Alfaromeo:
tak kdyby nějaká rada, budu moc ráda...
jakou radu čekáš?
Alfaromeo
Profil
Zajímá mě, kdybych pochopila HTML, jestli vůbec se v tom můžu šťourat sama, když mám stránky na MMB.
panther
Profil
Alfaromeo:
když pochopíš HTML, nebudeš nějaký mimibazar potřebovat. Tuhle službu neznám, nicméně myslím si, že by měla obsahovat editaci přímo v kódu - to spíše proklikej, jestli tam tahle volba je.
kelvin
Profil
Alfaromeo:
Co to znamená stránky na mimibazaru? Byl by odkaz?
Alfaromeo
Profil
Editaci přímo v kódu? to znamená, že s tím nejde hnout, samo se to uloží "nejlíp"?, proklikala jsem, no asi to nejde..
Alfaromeo
Profil
tak mrkni a jen mi dej za uši http://www.korunka-eshop.cz
Alfaromeo
Profil
teda to jsou stránky na mimishopu, ne na mimibazaru
panther
Profil
Alfaromeo:
proklikala jsem, no asi to nejde..
pokud jsi to nenašla, kontaktuj přímo podporu, zda-li je to možné. Místo našeho dohadování se, jestli to možné je nebo není, dostaneš přesnou odpověď.
Alfaromeo
Profil
Alfaromeo:
přišel ti ten odkaz? jsem tu poprvé, asi jsem si ho poslala sobě...
Alfaromeo
Profil
panther:
máš pravdu, spíš asi musím začít popořádku...kde?
v katalozích jsem už asi 14 dní zapsaná, co dál,upravovat texty po svém? a potom? aspoň 20 on-line, co mám dělat?
panther
Profil
Alfaromeo:
spíš asi musím začít popořádku...kde?
co?

v katalozích jsem už asi 14 dní zapsaná
jakých katalozích?

aspoň 20 on-line
Co je online? Jakých 20? Čeho 20?

Co? Ten dotaz jsem vůbec nepochopil.


Původně zněl, jestli je možné zasahovat do HTML kódu a upravovat jej ručně. To tu nikdo neví, kontaktuj podporu mimishopu, jestli to jde. Ti to vědět budou.


Než napíšeš další, zklidni se, promysli si, co nám chceš sdělit a než dotaz odešleš, přečti si ho po sobě, jestli le snadno pochopitelný. Já myšlenky číst neumím, abych si domyslel, cos tím vlastně myslela.
Chamurappi
Profil
Milá Alfaromeo, všechny tvé zprávy vidí všichni. Není slušné jich sem sypat hromadu v krátkém intervalu, jsi na diskusi, ne na chatu (odpovědi očekávej v řádu hodin či dnů, ne minut). Své příspěvky můžeš upravovat a doplňovat. Čiň tak, jinak se místo nakopnutí dočkáš vykopnutí :-)

Zajímají-li tě základy jazyka HTML, v němž se stránky tvoří, viz HTML na JPW.
Alfaromeo
Profil
Chamurappi:
Omlouvám se, jsem tu poprvé.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0