Autor Zpráva
srandistka01
Profil *
Chtěla bych se zeptat jak nebo kde si vlastně muzu udelat www stránky!Tuto podstatu věci jsem totiž ještě nepochopila.Jak začít?Bude to stát nějaké peníze?Děkuji za odpověd.
Timy
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html nejlepší bude začít tady
X-men
Profil *
Nestoji, ja ti to vysvetlim , aj s tym pomozem ;-)

mas ICQ? ja: 249-415-697
Renata
Profil *
Sem asi vážně velkej tupeček, ale vždy skončim u toho že udelám složku, kterou si podle návodu pojmenuju pokus, dvojklikem se na ní dostanu a na tom skončim, dál mi nic nejde. Když chci udělat ten nový objekt, kliknu pravím tlačítkem myši a objeví se mi seznam, tak kliknu na textový dokument a když ho chci přejmenovat na stranhu html, tak ho sice přejmenuji, ale nic se neděje. Jeho ikona se nemění. Já vím, chyba je nejspíš v mojí blbosti, ale please, kdyby mi někdo poradil, bylo by to fajn. Předem děkuji za odpověď. :-)
Hugo
Profil
Renata

Problem je, ze takto to prejmenujes na jmeno.html.txt, takze to system furt bere jako textovy soubor. Pouzivej treba wincommandera nebo nejakeho podobneho spravce souboru.
anonymous
Profil *
Renata:
Pokud vytvoris novy textovy dokument a jmenuje se (presneji je videt jmeno) "Novy objekt - Textovy dokument" a nikoliv "Novy objekt - Textovy dokument.txt", jsou Tvoje Windows nastavene tak, ze nezobrazuji priponu souboru a delaji naschvaly, kdyz se ji pokousis zmenit.

V Menu Nastroje vyber Moznosti slozky, Zalozku Zobrazeni a zrus zaskrtnuti Skryt priponu souboru u znamych typu.

Pak zkus znovu prejmenovat soubor, uz to pujde.
japlavaren
Profil
No, ja pri vytvarani (kedisi cez notepad) dám dole ako príponu "*.*" a nazvem napr blbost1.html.

Reni, ak nepojde otvor explorer->zadaj adresu napr nejaký html v pc ktorý tam máš -> Zobrazit -> zdrojavý kód a ulož to, stačí napísať iba názov, html doplní sám:-)
Radek Hrabůvka
Profil
Nouzový návod, jak to rychle udělat: soubor.html.txt otevřít poklepáním, pak Uložit jako... napsat "soubor.html" (Včetně uvozovek) a uložit, pak smazat soubor.html.txt
Jde o jednorázovou rychlou nouzovou pomoc, nikoliv o způsob práce, na to jsou výše zmíněné rady!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0