Autor Zpráva
NHL Addons
Profil *
Ahojte, chcel by som sa spýtať, nevie niekto ako sa robí Admyn Panel System, je to proste niečo také, že príspevky nemusím vkladať cez HTML, iba kliknem na nový príspevok a napíšem si čo chcem(a samozrejme, pridávať príspevky budú môcť iba admini, takže by tam bolo potrebné aj prihlásenie). Niečo také ako je tu vľavo: http://www.sdmdomino.sk/web/domino/index.php , a ešte jedna vec, ako sa robí(pomocou JS), aby sa mi header menil pri každom refreshi ? Tak nejak ako tu: s-games.eu . Ďakujem
panther
Profil
NHL Addons:
nevie niekto ako sa robí Admyn Panel System
víme. Klíčové slovo je CMS či redakční systém. Pokud jej chceš vytvořit, přidej na sebe kontakt a nabízenou odměnu za vytvoření.

ako sa robí(pomocou JS), aby sa mi header menil pri každom refreshi ?
tady je to zrovna dělané asi PHPkem. Řešilo se to tu už, hledej. Budeš potřebovat výběr náhodného obrázku, ten pak dej na background hlavičky. Obrázky se tedy budou lišit číslem, např. 01.png, 02.png, 03.png nebo budou uložené v poli a můžou se jmenovat jakkoliv.
kelvin
Profil
panther:
Proč hned odměnu za vytvoření? Ať si stáhne a zkusí nějaký Open source. NHL Addons googluj: Drupal, Joomla, WordPress.
NHL Addons
Profil *
kelvin:
...joomlu som videl, aj komentáre som chcel skúsiť, ale na to potrebujem aby web podporoval PHP, alebo na akom princípe to funguje ??

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0