Autor Zpráva
NiiKUss
Profil *
Tak tu řeším uplnou prkotinu. Už opravdu nevím kde bych mohl dělat chybu.
Když se na to kouknete v prohlížeči tak na levo prosvítá "pozadí <table>" ale výsledně aby bylo v popředí pouze "td" a prosvítala kolonka pro čísla.
//Nejsem až zase takoví začátečník, ale člověk se učí z vlastních chyb.

<table width="210" height="60" border="0" align="left" style="background-image:url(http://status.hlsw.org/234x60/black2/625817.png); background-position:right; background-repeat:no-repeat; background-color:#000">
  <tr>
    <td style="background-image:url(http://files.uloziste.com/fotky/921164edf1fdf275/40c02c69c728feda.jpg); background-position:right; background-repeat:no-repeat">
    </td>
  </tr>
</table>
panther
NiiKUss:
co takhle tabulce přidat „cellspacing=0“?

Nicméně to, co tvoříš, je dobrá prasárna. Je to jen demonstrace čehosi nebo to myslíš vážně?
NiiKUss
Profil *
panther:
Děkuji vyzkouším pak napíšu jak to dopadlo.
Demonstrace na FaceBook ...A to je prasárna sama o sobě :)
panther
NiiKUss:
jestli dobře chápu, potřebuješ z nějakého serveru vycucnout nějaká data a jejich část pak někde použít? Jdeš na to ze špatné strany.

Pokud jsem se netrefil, čeho chceš dosáhnout? Tohle je téměř jistě špatně, ať chceš cokoliv :-)
NiiKUss
Profil *
No inu. Dělám si takové "povlastněné statistiky" (Do svého profilu, nevytvářím žádnou aps pro FaceBook)
A s tím vycucnutím,,, no nevím mě bude stačit když to dostane nový "kabát". A proto na to jdu tou nejjednodušší cestou jelikož nechci hledat xml výstup a pak používat php.
I když se v PHP jakž takž orientuji.
Úplně mě stačí rada za cellspacing ;) Jelikož pro aplikaci "Profile HTML" nic jiného snad využít nelze..<Zakázán JS,Inframe a tak dále [o PHP ani neuvažovat]>

Samosebou. Pokud bych dělal nějakou aplikaci pro širokou veřejnost, tak bych hledal určitě jinou cestu než to takhle "rozprasit" jak vy říkáte :)
NiiKUss
Profil *
A úplně sem zapoměl.. Mnohokrát děkuji za pomoc ;)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0