Autor Zpráva
Jan Horak
Profil
Nevim jakej je mezi tim rozdil ( nejsem silenej FB uzivatel ) ...

davate na web spise odkaz na firemni/osobni fanpage at se lidi stanou fanouskem nebo spise na skupinu at se stanou clenem ?

co a proc je lepsi ?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou. Před otazníkem se nedělá mezera.
mckay
Profil
Jan Horak:
Stránka se nedá přejmenovat, a je primárně určena myslím pro firmy a společnosti - tudíž by se neměla zakládat jen tak. Samozřejmě to všichni úspěšně ignorují, ale čert to vem.

Skupina na facebooku je určena pro zakládání jako šílený, můžete jich udělat kolik si vzpomenete se sebestupidnějšími názvy a pravděpodobně (pokud neobsahují rasistický, nebo sprostý antifacebookovský text) tam zůstanou napořád. Když už nasbíráte hodně členů a rozhodnete se, že by jste na tom mohli vydělat, můžete brnknout nejmenovanému Radovanovi, on si od vás skupinu koupí, buď jí přejmenuje, nebo zaspamuje nejmenovaným ovocem. Tak k tomu asi tolik.

Doporučuji vám rozmyslet si, k čemu skupinu zakládáte. Buď propagace firmy/společnosti/osobnosti/webu (tedy stránka), pokud chcete různé lidi přesvědčovat o vašich názorech, které třeba nemusí být zcela podložené, nebo racionální (nemyslím to ve zlém, není to narážka na nic z toho co jste napsal), doporučuji skupinu, kdyby jste si to rozmyslel.

Na web se dává více "Stát se fanouškem" - pokud tedy nemáte web kalibru "Sjednoťme naše plyšáky" tak bych řekl, že to tak má být.
Jan Horak
Profil
Diky za reakci, presne toto jsem potreboval vedet .... jde o firemni prezentaci :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0