Autor Zpráva
Mejzi
Asi pred mesiacom som sa rozhodol ze sa zacnem ucit programovacie jazyky. Rozhodoval som sa s akym by som mohol zacat az som s rozhodol pre javascript. Tento jazyk sa mi dost paci aj ked ho zatial ovladam asi na 5% :D ale planoval som sa ho naucit minimalne na 90%. No do cesty sa mi priplietlo php ktore sme sa zacali ucit v skole. A ja teraz neviem ci by som mal pokracovat v js alebo koli skole prejst na php kedze ucit sa ich 2 naraz asi nie je rozumne co? Od vas by som chcel pocut radu, co by ste spravili vy na mojom mieste?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
SwimX
Mejzi:
a co chceš dělat? Jak jistě víš, každý jazyk je k něčemu jinému. V JS uděláš vyhcytávky stránek, rozklikávací menu a věci, které uživateli zpříjemňují stránky (nebo otravují), v PHP ale vytvoříš dynamické stránky, můžeš dělat e-shopy atd.

Každý má své, a já osobně se věnuji PHP a JS používám, jen když

musím. Doporučuji rozhodně pochytit základy obojího. Pak se sám lépe rozhodneš.
Joker
Mejzi:
viz SwimX, „Doporučuji rozhodně pochytit základy obojího.

U programování stejně jde o to se naučit ty základy (na což teda podle mě není dobrý ani Javascript, ani PHP), když člověk "umí programovat", naučit se nový jazyk už není tak těžké.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0