Autor Zpráva
Zdení
Profil *
Dobrý den, jsem začátečník, asi měsíc , zatím jsem udělala statické HTML s css stránky. Doufám, že časem se pustím do php.
Těď řeším jaké jméno zvolit pro placenou doménu druhého stupně. Moje činnost se týká průvodcovské činnosti v něm. jazyce.
V úvahu by přišlo např.:
stadtfuehrerin.com
stadtfuehrungprag.com
stadtfuehrerprag.com
Jak jsem se dočetla, jmého domény hraje při vyhledávání roli. Nevím, jak posuzuje vyhledavač jméno domény, které se skládá ze dvou slov a ty nejsou oddělena např. pomlčkou. Pro mě je důležité slovo Praha a Stadtführung. Com. bude asi nejlepší, stránky jsou jen v němčině a urcené jen pro německy mluvící.
Byla bych Vám vděčná, kdy jste mi prosím poradili i vhodný webhosting.
Děkuji Vám.
__construct
Profil
Google dokáže známe slová rozoznať aj bez pomlčky, takže tam by problém nebol. Čo sa týka hostingu odporúčam kapusta.cz - som s nimi maximáne spokojný.
panther
Profil
Zdení:
Jak jsem se dočetla, jmého domény hraje při vyhledávání roli.
zas ne až tak velkou, jak se někde píše. Jde spíše o to, že si ji lidé budou snáze pamatovat.
__construct
Profil
panther:
zas ne až tak velkou, jak se někde píše. Jde spíše o to, že si ji lidé budou snáze pamatovat.
názov domény je dosť dôležitý - aj keď máš pravdu - nie je to to najdôležitejšie, niekde z toho robia až moc veľkú bublinu, ale to už je podľa mňa skôr markenting ako IT ..
každopádne každá jedna SEO utilitka Ti kontroluje názov domény a to či obsahuje aspoň jedno kľúčové slovo ..

napoveda.seznam.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0