Autor Zpráva
Kronos
Profil
Potřeboval bych poradit, jak se dá udělat na mém webu stránka s registrací. Aby se mohli zaregistrovat a pak přihlásit. Jako je např.: v hrách ve webovém prohlížeči.
- Bude potřeba nějaká databáze zaregistrovaných atd ?
mckay
Profil
Kronos:
Bude potřeba nějaká databáze zaregistrovaných atd ???
Nejprve zmíním, že před otazníkem se nedělá mezera a jeden otazník obvykle stačí. Potom bych se jaksi mimochodem mohl zmínit, že bude potřeba databáze zaregistrovaných, a to buď jako databáze v pravém slova smyslu, nebo soubor který se jako databáze bude tvářit.

Pro příště by nebylo od věcí zmínit, jaký máš web a co umíš, abychom věděli, jestli se vůbec máme namáhat.
Kronos
Profil
Zatím nemám web, ale snažím se si ho udělat a chtěl bych vymezit něco pro registrovaný a pro anonymy.
Takže pro to se ptám ;) Nevím jak bych měl popsat co umím, ovládám html, php.
Railbot
Profil
Co tam budeš mít tak tajného nebo za funkce, že hodláš odrazovat návštěvníky registrací?
Kronos
Profil
Budu tam mít uložený soubory, který - byl bych rád aby si stahovali jen zaregistrovaní uživatelé. Ale nevím jak na to!
Railbot
Profil
Pokud nevíš, tak se o to ani sám nepokoušej. Napovím, že musíš znát alespoň PHP a třeba MySQL.
Kronos
Profil
No tak když seš tak úžasnej tak mi s tím pomož! A PHP a MySQL znám narozdíl od tebe! A nezkoužej tady na mě ty tví čachry machry že seš kdoví jakej přeborník v HTML a CSS !
Moderátor Chamurappi: Odtučněno.
panther
Profil
Kronos:
měl by ses uklidnit, abys nebyl smazán.

PHP a MySQL znám narozdíl od tebe!
tak kde je potom problém?
Kronos
Profil
Děkuju za pomoc! Určité vás někomu doporučím.
- Leda k tomu aby vás spláchnul !
Už jsem byl smazán že mi nikdo neodpovídá ;) :D
Moderátor Chamurappi: Nejsi na chatu, dvacet minut ticha nic neznamená. Ale zasloužíš si víc minut ticha.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0