Autor Zpráva
RPG
Profil *
Tak mám další problém :-) Vím že jsem hrozný, věřte mi že všecko zkouším udělat sám, ale pár věcí mi prostě nejde... jak zařídím, aby např. seznam.cz vyhledal i moji stránku při zadání klíčového slova...nevím...třeba "historický šerm"? Samozřejmě těch klíčových slov bude víc... a nejenom seznam, třeba atlas, nebo centrum.
dis
Profil
je to trochu složitější, hledej na webu rady a návody, pro začátek např. něco málo na FAQ WebZdarma
Yuhů
Profil
nebo www.vyhledavace.info

celé téhle problematice se říká SEO. Jde o to, že nalezení by chtěli být všichni, ale výsledků je ve vyhledávači jen omezené množství.
Leo
Profil
"celé téhle problematice se říká SEO. Jde o to, že nalezení by chtěli být všichni, ale výsledků je ve vyhledávači jen omezené množství."

Spis o to, ze tam na prvnim miste chcou byt weby, na nichz neni vubec zadna zajimava informace k danemu tematu (klicovym slovum). Leo
RPG
Profil *
No právě, říkal jsem si že když mi může vyhledávač vyhodit stránku, kterou někdo psal v rámech, bez jakéhokoliv stylování a grafiky, kde o daném tématu nenajdu vůbec nic, tak proč by mi nemohl vyhodit moji stránku. Sice to je taky graficky a stylově o ničem, ale aspoň jsou tam ty informace...
bta
Profil *
Sorry že se teď budu ptát úplně na něco jinýho, ale nechce se mi kvůli tomu dělat novou "diskusní skupinu". Mám jen dotaz jak se napíše, aby bylo pozadí buňky tvořeno jedním obrázkem který se však nakopíruje, takže je vlastně pozadí složeno z X ks. malého čtverečku?
Díky bta.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0