Autor Zpráva
lukinmail
Profil
Ahoj študovaní :), nějaký čas píšu jednoduché weby v html, a teď potřebuji udělat web, který by měl něco jako je admin arena: člověk spravující web může psát články, které se ukládají přímo do ftp webu.
Pročítal jsem si tedy tady články o formulářích v html a formuláře chápu. Poté co jsem pochopil, že se formulář "odešle" na stránku s php scrypty proměnné s hodnotami jsem taky zkousnul, ale ani mě nenapadá, jak stránku, ze které php vyčte hodnoty z proměných uložím na ftp aby si přesně tuhle stránku mohli prohlížet další návštěvníci stránek. Nebo existují nějaké hotové admin areny, které se můžou stáhnout a aplikovat na hotový web v html?
Doufám, že je srozumitelné, jak jsem svůj problém napsal. Uvítám každou reakci.
Díky moc předem ;)
Radek9
Profil
lukinmail:
Pokud se vám s tím nechce patlat, tak si stáhněte nějaký ze systémů jako MNews apod.
panther
Profil
lukinmail:
jestli „admin arenou“ myslíš administrační rozhraní, hledej nějaké hotové řešení redakčních systémů (jinak taky CMS).
lukinmail
Profil
[#2] Radek9
Myslím, že tohle by mohlo stačit. Stáhnu si to a zkusím, jak mi to s MNews půjde. Zatím díky moc.
lukinmail
Profil
tak jsem si nakonec nainstaloval php fusion :) má velikou nevýhodu, že si nemohu měnit uspořádání a web vypadá skoro pořád stejně, ale je to jendoduché :)
Objevil se mi ale jeden problém. Když chci do panelu vložit html kód, konkrétně <script>, tak mi to vypíše chybu: Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/free/ezin.cz/u/ucimseformulare/root/www/administration/panel_editor.php(128) : eval()'d code on line 1
scripty v php to toleruje normálně. Jde konkrétně o vložení reklamy.
Nemáté někdo, prosím, zkušenosti s php fusion.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0