Autor Zpráva
Jana
Profil *
Zdravím,
vím, že jsem tu minule žádala o radu, když se mi nefungoval lightbox (chybělo mi tam builder). Pamatuju si, že když jsem jej poprvé spustila, tak mi zešedla celá stránka a uprostřed se otevřel obrázek. Tak jsem nějakým způsobem udělala, aby mi tmavl jen ten malý aktuální frame.
Teď mám opačný problém, chci fotky prohlížet na celé obrazovce a nevím jak na to. Něco změnit v css? Použila jsem teda slimbox.
Děkuju předem.
panther
Profil
Jana:
Něco změnit v css?
to nevíme do doby, než nám nedáš odkaz na stránku. Tipuji vinu na nějaký z-index, ale bez odkazu těžko říct. Standardně se slimbox otevírá nahoře, takže samo o sobě se nic špatného neděje.
Jana
Profil *
Aha, no ještě jsem to nenahrávala na server (i když zkoušela, kdy jsem dala místo fotky text), ptž než to bude hotové, tak nechci, aby to lidi viděli. Kontroluju to offline. Ale pokud to jinak nepůjde, tak tu dám odkaz za chvíli.
Tím z-indexem by to mohlo být... Ale nevím, jak toho docílit, i když určitě to jde.
Jana
Profil *
Mám totiž ten hlavní frame malý, a ty fotky chci mít kvalitní (minule jsem je zase chtěla malé), takže to opravdu potřebuju změnit.

Tak tady: http://slovanostrava.ic.cz/
V sekci fotky, mám tam jen pomlčku a tečku. :)
panther
Profil
Jana:
jestli jde slimbox (a další) otevřít i mimo daný rám se tu řešilo a tuším, že to nejde.
Jana
Profil *
Právě jak na to nemůžu přijít, tak si říkám, že to možná nejde, ale když jsem to dělala předtím, měla jsem stejný rámec a otvíralo se mi to mimo něho. To bych se musela velmi splést...
panther
Profil
Jana:
ale když jsem to dělala předtím, měla jsem stejný rámec a otvíralo se mi to mimo něho.
a ten web, kde jsi to dělala předtím, někde máš?
Jana
Profil *
To byl ten samý, akorát měl jiné pozadí. Jinak úplně stejné rozložení framů.
A myslím, že jsem to viděla i jinde, poohlédnu se.
Jana
Profil *
Tak jsem to udělala přes floatbox a jsem spokojená. :)))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0