Autor Zpráva
PeterNet
Profil *
Zdravím, mám menší problém.

Dole na webu http://sila-pritazlivosti.cz/ mám tlačítko z facebooku - "Toto se mi líbí". Normálně to fungovalo, pa jsem dělal na webu nějaké úpravy (ale s touhle funkcí neměly nic společného) a nejednou to hlásí chybu, kterou když rozkliknu, tak mi to hlásí - "Stránka na http://www.sila-pritazlivosti.cz/ není dostupná."

To nechápu. Kód mám z FB vložený dobře, protože i když jdu ná stránku --> http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like, kde se tlačítka ganerují, tak to nejde. Když vygeneruji tlačítko pro seznam.cz nebo pro jakoukoliv jinou doménu tak to jde, ale když zadám sila-pritazlivosti.cz nebo jakoukoliv podoménu, jako forum.sila-pritazlivosti.cz atd., tak to hlásí error, že stránka není dostupná.

Co s tím? Předem moc děkuji za každou radu.
taubda
Profil *
Ahoj,
mě to tvoje tlačítko úplně normálně funguje.Není to tím,že už se ti to líbí?
Jestřáb
Profil *
Mám uplně stejný problém na svém blogu http://blog.8bit.cz/. Taky si nevím rady (jiný prohlížeč nepomáhá, takže možná bude problém na straně FB), ale zdá se, že http://sila-pritazlivosti.cz/ už funguje.

PeterNet: Jak si vyřešil ten problém?
Jestřáb
Profil *
A už to funguje! Prapodivné...
Railbot
Profil
Není to prapodivné, byl to problém (globální) na straně Facebooku. Opakovat se to může kdykoli, stačí čekat na vyřešení.
Jestřáb
Profil *
Zvláštní ale je, že v době kdy mi to nefungovalo, na jiných webech to fungovalo... (např. iDnes)
Railbot
Profil
Zvláštní to ani moc není. Je to služba jako jakákoli jiná a má kapacitní problémy, které způsobují, že někde funguje a někde ne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jestřába:
Na jiných webech to je schopno odstřelit prohlížeč části návštěvníků jakýmsi (zbytečným) flashem, nebo ukazovat text v angličtině. Je to takové profesionální obohacení webu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0