Autor Zpráva
hondziiikh
Profil *
Krásné dobré jitro :)
Řeším problém, chtěl bych na webu pro známé změnit jednu věcičku, a to když kliknou na form input type=submit aby vyskočilo lightboxové okno a kde by bylo info o tom, co právě provedli. vybral jsem si odvětví TopUp
Příklad co funguje <a>:
<a href="obrazek.jpg" toptions="title = popis obrazku, layout = quicklook, effect = appear, shaded = 1">obrázek</a>

a teď co potřebuju trochu vesele :)
<p>zde zadáme, kolikrát jste setnuli hlavu
<form action="script.php" method="post">
<input type="text" name="hlava" value="1">
<input type="submit" value="odeslat"></p>

no a když kliknu na odeslat, tak mi vyskočí TopUp okýnko s výsledným script.php kde jsou hodnoty z formu -> script.php s nápisem hlava byla setnuta X krát, tedy:
<p>Hlava byla setnuta <? $hlava; ?> krát</p>

Pro začátek mi stačí, jestli je toto vůbec nějak proveditelné? JS mi trošku uniká :(
Děkuji za odpovědi :)
__construct
Profil
áno dá sa to - ten TopUp podporuje inline content, takže po kliknutí odošli obsah formulára cez AJAX a načítaj obsah ( cez Jquery napr. metóda .load()) a potom ten obsah zobrazíš cez to lightboxové okno
Chamurappi
Profil
Reaguji na hondziiikha:
vybral jsem si odvětví TopUp
Viděl jsi, jak „rychle“ funguje v Exploreru? I ostatní prohlížeče u ní funí (= na starších mašinách nepoužitelné). Nechápu, že tuhle příšeru vůbec někdo používá.
hondziiikh
Profil *
Chamurappi:
No ok, klidně změním, to je ten nejmenší problém :) líbila se mi použitelnost a zatím funguje dobře, ale nechám si doporučit :) ale hlavně to musí umět vyřešit můj problém :) takže? :)
hondziiikh
Profil *
Ha, našel jsem přesně jak by to mělo fungovat, napadá někoho, jak a přes co je toto tvořené? Napadlo mě to udělat přes absolutně pozicovaný div, což by myslím nejvíc šetřilo nároky na pc :) Ale java je pro mě španěl :( nějaké nápady někdo? Ukázka tady www.dumdum.cz/sitove-prvky/c-1269/
hondziiikh
Profil *
Tomuhle prostě nerozumím :( java jdoe prostě mimo mě :( No a upřímně co se ajaxu týče, ještě před měsícem jsem neměl páru, co ajax je :) Nemá někdo prosím tušení jak to udělat? už se s tím fakt trápím :( Kdyby někoho napadl přímo zdrojáček? :) Prosííím :(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0