Autor Zpráva
drvaca
Profil
Zdravím,
Už pěkných pár dnů se snažím z Googlu odstranit index.php?page=rules a ponechat index.php + odstranit odkaz z Googlu na již zrušený soubor lostpassword.php .
Zkoušel jsem to jen tak:
Od Googlu jsem se dozvěděl, že u obojího nezaznamenal jakékoliv odepření přístupu. Ani se nedivím. index.php?page=rules vlastně zobrazilo normální index.php bez jakékoliv chyby a lostpassword.php přesměrovalo na 404.php kde také nebylo žádné omezení pro Google bota.
Zkoušel jsem robots.txt:
Zakázal jsem pro všechny roboty přístup do index.php?page=rules a lostpassword.php.
Vaše žádost byla zamítnuta, protože správce příslušných webových stránek nepoužil správný soubor robots.txt nebo značku metadat, aby nám zabránil v indexování či archivování této stránky.
Nyní to tedy chci zkusit alespoň přes ta metadata. Tohlensto jsem vložil do index.php . Co myslíte, bude to konečně fungovat?
<?php
$page = $_GET['page'];
if ($page=="rules")
echo "<meta name=\"robots\" content=\"noindex\">";
?>

Děkuji za odpověď.
Pokud si myslíte že ne, neříkejte mi že mám čekat až do Google odstraní sám. U toho index.php?page=rules na to čekám od 5. ledna.
ninja
Profil
Co jste dal do robots.txt? Vrací stránka 404.php http 404? Na stránce index.php?=page=rules je nějaký obsah, odlišný od index.php? Pokud ne, proč na ni odkazujete? Proč nedáte odkaz na stránky, abychom vám mohli rovnou poradit?
Juraj
Profil *
Dobry den, na webhostingu som zaregistroval stranku www.hoos.estranky.sk ale kedze tento webhosting nedovoluje pridavat subory tak som ju zrusil a spravil novu na www.wix.com/OZ_HOOS/HOOS, avsak cez klucove slova zdruzenie+hoos Google stale vypisuje obe. Chcem odstranit z indexu Google stranku www.hoos.estranky.sk ale neda sa mi to. Tak isto mi niekto z estranky.sk napisal ze sa mam obratit na Google, ale to je podla mna hlubost. Mal by to spravit webmaster webhostingu.... a teraz mam problem vyhladavanie v Google vyzera nasledovne : Su tam obe. Kto to ma / moze / musi Odstranit webmaster ci staci napisat niekam do Google a upozornit ze stranka neexistuje ? A tiez ma zaujima kolko moze nefunkcny index fungovat ako Cache. Vdaka a pekny den
drvaca
Profil
Juraj:
V některých případech je lepší se namísto na eStránky obrátit na uživatele jejich fóra :))
Problém je v tom, že ty Vaše webové stránky jsou již smazané.
Mám-li vám něco doporučit, tak mě napadá jedině toto:
Znovu si zaregistrujte adresu hoos.estranky.sk
Přepněte při editaci úvodní stránky v editoru na režim HTML a vložte toto:
<meta name="robots" content="noindex">

Následně stačí jít na https://www.google.com/webmasters/tools/removals?hl=cs a zde podat žádost o odstranění z Googlu. Z mých zkušeností by měla být z výsledků vyhledávání stránka odstraněna do večera.
Večer si to stačí ověřit, a pokud už Google nebude ve výslecích hledání zobrazovat Vaše eStránky, můžete je opět smazat a je to.

ninja:
Jen jsem se ptal zda toto bude fungovat. A fungovalo :)
Juraj
Profil *
VELKA VDAKA ANO ISLO TO OPATOVNOU REGISTRACIOU VDAKA VELIKA MOOOOOOOC :-D :-) ste lepsi ako ludia z podpora@estranky.sk a navyse vlastne su to tie zlate ceske ruky, cest vynimkam ESTE RAZ VEEEELIKA VDAKA a pekny den. js
drvaca
Profil
Juraj:
Neříkej hop. . .
Na webovkách není to
<meta name="robots" content="noindex">
, a když to tam nebude, bez toho to z Googlu nezmizí.Zkus to tam nějak dostat ;)
Když to nepůjde přes editor, zkus třebas editovat hlavní šablonu a vložit to do ni.
Juraj
Profil *
Islo hlavne o to aby som sa dostal do editacie stranky hoos.estranky.sk a tam som zmazal vymenil názov stranok takze pri opatovnej indexacii si to google zmeni na ZZZ, dufam, a ani cez klucove slova to nenajde. :-) uvidim za par dni čo to urobí.... vdaka

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Juraj
Profil *
Zdravim, este by ma zaujimalo aj ked to sem asi nepatri a asi to tu niekde je ale kod na priame presmerovanie z jednej webky na druhu. Vdaka jedna sa mi o www.hoos.estranky.sk na ww.wix.com/OZ_HOOS/HOOS, lebo tomu Google indexu asi sisi alebo to moooc dlho trva vid : http://www.google.com/search?sourceid=navclient&aq=0h&oq=&ie=UTF-8&rlz=1T4HPNN_enSK317SK301&q=zdruzenie+hoos Zas je to tam dva krat aj ked som stranku premenoval na ZZZ a nic ani klucove slo nesuhlasi s tym co najde Google.. VDAKA
drvaca
Profil
Já ti říkal ať to uděláš kompletně podle mého návodu.
Buďto stoprocentně funguje refresh, ovšem lepší je napsat si eStránkám na podporu. Případně - nepomohl by text "Nové webovky - klikněte zde" ?
Juraj
Profil *
jenomže na podpore estranky.sk sú nezodpovedný a odpísali mi, že sa mám obrátiť na Google, čo je hovadzina... no uvidim čo sa stane za pár dní kedže som stranku premenoval, aj kľúčové slová aj všetko. Tý z estranky /že PODPORA ani neodísali a ked som im poslal tento link sem Tak mi napisali bez oslovenia, že :"vidím, že si to řešíte sám !" a to bylo všetko :-( OK počkám a uvidím
Juraj
Profil *
inak sranda, že raz to je v Gooli vidieť a raz nie Cez Explorer a tak isto rz to je vidieť a raz nie cez Firefox/Mozilu. Inak web.hoos.estranky vypisuje Cache, indexovane 10.6.2010 tak počkám na nový Cache a uvidím. Odkaz na : Nové webovky - klikněte zde" ? nefunguje..
Juraj
Profil *
ale vďaka za Vasu trpělivosť, mať tak Vaší skušenosti :-)
Juraj
Profil *
Som zvědavý co stým udělají : http://wwwold.estranky.cz/forum/viewtopic.php?t=3076 Vám tiež Vďaka...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0