Autor Zpráva
reg
Profil *
Mám vytvořenou diskuzi a jde mi o to, zda mám po uživatelích chtít registraci a přihlášení pro psaní příspěvků.

Vím, že registrace mnoha uživatelům vadí a tak mě zajímají důvody, proč po nich tu registaci a přihlášení chtít. Díky
johnl
Profil
reg:
Do registrace bych je nenutil, ale registrovaným bych nabídl nějaké ty výhody (např. editaci příspěvků apod. jak je to tady).. Jak já nesnáším ty fóra kam přijdete a musíte se registrovat aby jste si mohl vůbec něco přečíst nebo napsat..
Nox
Profil
reg:
Na to nejde jednoduše odpovědět... na různých okolnostech záleží jestli stačí extrém "bez registrace a uvést nick" nebo druhý extrém "registrace včetně osobních údajů, offline ověření..."
reg
Profil *
Nox:
Kdyby to bylo bez registrace, tak si myslim, že by mi tam každý psal různý blbosti atd... S registraci (kterou mimo to, uživatelé budou potřebovat např. pro psaní adminovi atd.) si myslím, že to trochu omezím... To je asi hlavní důvod proč bych chtěl, aby do diskuze nemohli psát nepřihlášení uživatelé.
ShiraNai7
Profil
K registraci nenutit, pokud to není nějaká úzce specializovaná diskuse nemířená na masy.. když chci někde něco rychle napsat, tak se na to vykašlu ve chvíli, kdy mě někdo nutí k otravnému procesu registrace, většinou následovanou zábavným procesem ověřování e-mailové adresy (která by byla stejně falešná z mailinator.com).
Homer
Profil
Udělal bych to bez registrace, ale počítej se spamem.
Hitman
Profil
Homer:

Stačí přidat captchu.
Nox
Profil
Nebo takhle - což není špatný nápad - u příspěvku stejně musíš vyplnit nějaké údaje, tak když zašlou příspěvek, tak jim rovnou nabídni registrování s 0 nebo pár údaji navíc ... ta nechuť k registraci je stejně jen psychologie, s takovýmto fíglem by to mohlo jít

Někde byl článek ohledně Amazonu na podobné téma ... už ho mám (eng) http://www.uie.com/articles/three_hund_million_button/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0