Autor Zpráva
Ice
Profil *
Ahoj, mam web stranky na xhostingu. Kdyz zadam adresu www.vez.xhosting.cz tak to nejede pokud ale bez toho www vez.xhosting.cz tak neni problem. Kde je prosim chyba?
Charlie
Profil
Nedá se to ovlivnit, je to záležitost serveru. Na xhosting to asi nepodporují, mají "zaregistrovanou" jen doménu vez.xhosting.cz. Třeba na http://webzdarma.cz to funguje obojí.
Ice
Profil *
to sou teda ...... , pri pomysleni,ze hodne lidi zadava pred adresu www.
Richi
Profil
Jo jo je to nanic hosting, taky jsem tam dal jednu doménu a pak musel opozornovat každého že to s www. nejde :-(
Berzeger
Profil
nevim jak vam, ale me se to nacte i s www
Berzeger
peta
Profil *
Berzeger mas zapnute v prohlizeci automaticke vyhledavani, tak ti to asi nasel. Zrejme IE, pak se nediv, kdyz budes mit zavirovany komp
Radek Hrabůvka
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=10 790 Vytvoříš si doménu www čtvrtého řádu, plus přesměrování nebo to řešit přes mod_rewrite, pokud to bude možné.
OT v jedne TV soutěži (opravdu už nevím jaké), byla otázka, jakými písmeny začíná internetová adresa. Lidi (BFU) jsou tím www tak zblblí, žě www opravdu chtějí všude.
mafan
Profil *
Já mám stránku na webzdarma.cz no a moje stránka se jmenuje tridicka.wz.cz když to zadám tak se mi ale nechceobjevit ta stránka místo ní je tam webzdarma jak to odstranit neví někdo..??
compman
Profil *
mafan
1. asi by bylo vhodnější založit příště nové téma.
2. máš tam soubor index.htm nebo index.php ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0