Autor Zpráva
Devil
Profil *
Nejsem zkušený webdesigner a tak se raději ptám. Dříve jsem webové stránky dělal tak že jsem si udělal zvlášť header
pak sem tam vložil pozadí pro text, celkové pozadí a tak podobně. Teď mám ale v ruce celý design. Přemýšlel jsem že
bych použil ten to návrh do pozadí a pak bych už jen zvlášť doplnil tlačítka text a podobně. Nemůže to ale něčemu vadit ?
Nemá to nějaké zápory ?
panther
Profil
Devil:
Nemůže to ale něčemu vadit ?
bude to vadit hlavně tomu, že se stránka s větším množstvím textu nebude moci natahovat.
RockFire
Profil
Aneb dělej to tak jako doteď. Rozkouskuj to.
Miloš
Profil
Navíc jednotlivé kousky můžeš snáz optimalizovat co do datové velikosti – na něco použít 8bitové PNG/GIF, na něco JPG a na něco 24(32)bitové PNG.
Pokud bys tam měl jen jeden obrázek, musel bys buď použít jeden velký 32bitový PNG (velký jak kráva), nebo JPG, který bys musel nechat ve vyšší kvalitě než jednotlivé části, protože míru komprese by určovala ta část obrázku, na které by byla vidět JPEG degradace jako první.
tayger
Profil *
Podstatou návrhu je totiž také univerzálnost, například, že jde vložit další položku do menu, když to bude potřeba, že pro jinou stránku bude jiné pozadí atd.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0