Autor Zpráva
Katka
Profil *
Mám dotaz. Barva písma odkazů nereaguje na moje zadání barvy a je vždy fialová (růžová). Jak zadat jednu barvu bez ohledu na shlédnutí a neshlédnutí odkazu?
Spikee
Profil
pomocou CSS:

a {color:blue}


Pomocou HTML:

<body link="blue">
T3RMiX
Profil
a:link, a:visited {
color: yellow;
}

a:hover, a:active {
color: red;
}
lukysy
Profil
Katka Mimochodem kde jsi to zadávala?
Katka
Profil *
[/b] lukysy[b] Na stránkách http://apoo.wz.cz
Každej odkaz, který je aktivní nereaguje na zadanou barvu (jako např průkaz původu) a vyznačuje se fialově. Chtěla bych, aby odkazy byly v barvě jakou chci já.
Hugo
Profil
Katka

Dival sem se na zdroj - je to hruza!!

Zacinas <body> ... </body>
potom je <html><head> ... </head></html>
pak je deklarace stylu, pak je po chvili zase <head> a styly.

Zkus se podivat na http://www.jakpsatweb.cz

a potom predelej jak HTML, tak CSS a melo by to byt bez problemu
Tomik
Profil
To Katka : Píšu to tady už pokolikátý, ale víš že na webuzdarma je zakázané mít vstupní stránku, která je obsahově prázdná (je tam jen kvůli zobrazení banneru) a text "vstupte" (přesně taková stránka jako máš).
Text se nedá číst (celkem nevhodnej font). Framy - taky to není nejšťastnější řešení.

IMHO : když jde člověk na nějakou stránku, projde si pár odkazů, ale za dva dny se vrátí, není k zahození vědět, na který odkaz jsem už klikal. Podle mě je blbost, aby měly odkazy stejnou barvu, jak před tak po klíknutí na něj.
SuE
Profil
tomík: nikde tam není uvedeno, že nesmí být vstupní stránka
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Jestli bude první stránka bez obsahu, přes kterou pak nikdo nebude chodit, bude to problém webmastera, protože podle zobrazení banneru se kontrolují přístupy. Tudíž, když tam uděla neco je "jen tak" a všichni si zvyknou chodit "bokem" na další stránky, tak mu to normálně smáznou, protože nemá přístupy na banner a může jít kňučet do fora jak chce.
Jestli se pletu, tak bych prosila odkaz, kde je to přesně řečeno, z těch podmínek to prostě IMHO nevyplývá, a ty by měly být směrodatné a závazné pro obě strany
Tomik
Profil
Tak se omlouvám, ale měl jsem takový pocit, že jsem o tom někde četl, no to je jedno. Ale asi bych si na to stejně dával trochu pozor.
lukysy
Profil
Katka No tak hoď každému linku jiný div nebo tam dej přímo atribut name a nastyluj to v CSS. Jestli nevíš jak, tak se podívej na něco o CSS a nebo tady zase písni.

Tomik To zakázané není...
Katka
Profil *
Díky za rady. Víš Hugo, já jsem ráda, že mi stránky jakž takž běhaj a že to mám psané hrůzně mi nijak nevadí. Jsem začátečník a vůbec netušim co píšu. Jsem ráda za to co mám. Ale jo, časem se do toho dostanu a pak už to snad hrůza nebude. Mimochodem, jak to, že vám jde otevřít zdroj. Já to zkoušela u jiných stránek (chtěla jsem se poučit) a nic.
Yuhů
Profil
Katko, s tím jak ti nejde otevřít zdroj - mkrni sem:

http://www.jakpsatweb.cz/clanky/view-source-problem.html

a zkus některé z postupů.

S tím, že máš podivný zdroják si opravdu nelam hlavu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0