Autor Zpráva
Jan
Profil
Zdravím
vytvořil jsem si e-shop:
www.spodary.cz
chtěl bych k vybraným produktům doplnit kolonku "K tomuto produktu doporučujeme:" kde by se mi zobrazil jeden až tři doporučené produkty.
Bohužel nevím jak na to, přemýšlel jsem že bych například do databáze přidal sloupec doporucujeme, a u kazdeho produktu, který bych chtěl jakoby doporučit k jinému dal například stejné číslo. Prostě nějak vyřešit spárování dvou až čtyř produktů. A poté to jednoduchým skriptem php zobrazil tam kde potřebuji.
Například : zde bych pod Popis předmětu umístil vodorovnou čáru ve které by bylo napsáno "K tomuto produktu doporučujeme:" a pod ní by se mi zobrazili tři malé obrázky s odkazem na dané doporučené zboží.
Po vás bych chtěl poradit jak na to, děkuji.
fajzen
Profil
Jan:
Pridanie stĺpcov je síce tiež jeden spôsob, ale dosť neefektívny... Lepšie by bolo vytvoriť novú tabuľku, kde budú dva stĺpce, oba budú obsahovať ID produktov, ktoré majú byť prepojené...
Takto sa dá dokonca spraviť to, že ak sa prvý produkt spojí s druhým, automaticky sa spojí aj druhý s prvým (ale nemusí to tak byť, záleží na skripte, ktorý bude odporúčané produkty z databázy vyberať)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0